Arkadaşlarınıza hak ettikleri değeri verdiğinizi düşünüyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar,arkadaşlarınızın hayatınızdaki yeri,önemi nedir?Ne zaman onlara ihtiyaç duyarsınız?Peki ne oldu da arkadaşınız oldular.Uzun müddet görüşmeseniz samimi arkadaşım diye tabir ettiğiniz o kişileri özler misiniz?Aramak,konuşmak,görüşmek ister misiniz?Normal olan bunları hissetmek sanırım,aksi olanı ise yanlış olan.Yani benim içinde bulunduğum lanet durum.

Onlarla konuşma sebebim bile yılların hatrına konuşmak zorunda olduğumu hissetmemden.Bıktım bende bu durumdan sizce ne yapmalıyım ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eski arkadaşlarınla konuşmak sana bir mecburiyet gibi geliyorsa, bence eskiden de mecburiyetten konuşuyormuşsun. Çünkü ben öyle hissediyorum. Yani eskiden vakit geçirdiğim insanlarla artık konuşmak, görüşmek istemiyorum. Ama sadece yanında olmasından mutlu olduğun bir insanı özlememek de garip olurdu...

0|0
    0|0
    • Evet,gerçektende mecburiyetten konuşuyordum.Sonradan aramızda da bir bağ oluştu ama yine de sağlam temellerde değilmiş .

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayatımdaki yerleri önemlidir fakat yeterinde değer vermiyorum sanırım çünkü bugunlerde ekiyorum birçoğunu :( Hatırlattığın iyi oldu.

Uzun zaman görüşmediğim arkadaşları özlerim , ararımda. Ama tek taraflı olmasını istemem. Gerçi kim ister ki.

Bulunduğunuz ortamdan sıkılıyorsanız yeni arkadaşlıklar edinmeye çalışın. En iyi yolu uni.de öğrenciyseniz kulüplere yazılın

0|0
    0|0
    • Arkadaş bulmak sıkıntı değil.Sadece hep bi noktada eksiklik var.Nedense ya kalp kırıcı ya da uzaklaştırıcı şeyler.Yeni arkadaşları da benimseyene kadar o kadar çok zaman geçer, o kadar çok emek ister ki.. ben de bunu göze almak istemiyorum.Kısacası uğraşmak istemiyorum.

• O kızlar arası çekememezlik durumu olmaz bir kere. Bir taraf mantıksal , diğer taraf duygusal, muhabbetlerde bile alternatif fikirler çıkar. Dediğim sapma olmazsa çokta güzel olur

• Bence de. Tamda dediğin gibi. Arkadaşlıkta fedakar olan taraf erkek.

• fazlasıyla değer veriyorum .

0|0
    0|0
  • cıkarsız oldugu surece gorusmek keyıf verebılır bence...

uzun zaman oldu... hatırladın mı beni:)

0|0
    0|0
  • hakedene veriyorum haketmeyenin hayatına çomak sokuyorum :D

0|0
    0|0
  • Arama sorma kimseyşi

0|0
    0|0
  • veriyorum fazlaısnı

0|0
    0|0
  • kimseye değer vermem . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yıllarca yüzünü görmesem kurduğumuz iletişimle , bir araya geldiğimizde aynı yerden ,ara vermemişcesine devam eden dostluklarım var...

kendine iyi geleni hiç bir zaman paylaşmamazlık etmeyen dostlarım var..

karşılık beklemeden elimden geldiğince hal hatır sorup dinliyorum-anlatıyorum.

çok şükür "zorunda" hissedip de konuşarak eziyet çektiğim biri yok, aksi olsa bana uymaz zaten.

direk bana olmasa da her ne şekilde olursa olsun birine zararı olan insanları da siler atarım..yarın onlar için konuşan, bir şeyler yapan gün olur beni satar,arkamdan konuşur,beni kötüler yılların anılarını silerek bütün vefasızlığı ile...nitekim yaşıyor insan..bir fincan kahvenin kırk yıllık hatırı varken , beş para etmez insanlar bir kalemde harcıyor..

0|0
    0|0
  • hepsı dısarı okumaya gıttıgınde ben arar sorardım baktım karsıdakılerden bı hareketlenme arama sorma gıbı bıı durum yok.bende bıraktım aramayı... bırazda onlar ustume dussun arasın dedım. sımdı aynen dedıgım gıbı oluyor.aramam hıc onlar arıyor soruyor arkadasları topluyor bulusuyoruz gorusuyoruz.demekkı fazla ustlerıne dusmeyecekmıssın onu anladım.senede 1 yada 2 kez ararım onlar aradıklarında der neden arayıp sormuyon dıye hep bı bahane uydururum onların eakıden bana dedıklerı gıbı,dersdı bılmem ev ısı sınav vs bende aynen onlara sımdı dıyorum.zamanında ben degerlerını gosterdım ustume dusen gorevlerı yerıne getırdım unutmadım ozledıgımde merak ettıgımde aradım ama onlardan kıpırdama gelmeyınce bıraktım sımdı onlar uzerıme dusuyor aynısını bende onlara uyguluyorum

0|0
    0|0
  • Bana hak ettiğim değeri veriyorsa, neden olmasın?

İki bik bik edip konuşunca aranmış olmuyor ki..Kalp birlikteliği önemli.

Yıllar sonra görsem bile onu, aynı şefkatle sarılmalıyım..

0|0
    0|0
    • Bence de öyle.

Ama hiçbir hissiyat beklediğim düzeyde değil.Ne kadar da arkadaşlığımızı derinden hissetseler bile , öyle değil bence.

• Herkese aynı durum söz konusu olamaz tabi ki..

Tek tük..

• Evet tek tük.Tek tük ama kıymetini mi bilmiyorum acaba?Haklı olabilirler belki de.Teşekkürler.

Yükleniyor...