Kızın boyu erkekten uzun olursa sorun mu?

Kadının/ kızın boyu bir erkekden uzun olması sorunmu erkekler için? Kızın boyu uzun olması onunla bir şeye başlamaya engelmi?

0|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• aşıksam parmaklarımın ucunda bile yürürüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• bence engel :) bi cok sey vardır kadınla erkek arasnda gecen en basitinden yolda yururken erkek kızın omzuna kızda erkegin beline sarılır :D ama durum tersi Olursa gülümsetebilir :D

1|0
    0|0
  • 2,3 cm sorun oluşturmaz benim için ama erkekten kısa olanı her zaman daha geçerlidir.

0|0
    0|0
  • Maksat gönüller bir olsun, sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle değil.

0|0
    0|0
  • link

maalesef komik duruyor:D

0|0
    0|0
  • ben 175 cm, sevgilim 182 cm ve 12 yaş büyüğüm ondan. sevgi ve saygı varsa arada ne boy ne yaş sıkıntı değil

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar bi sıkinti yaşamadim hemen hemen bütün sevgililerim benden uzundu,hiçte gocunmadım,gocunmamda:)

0|0
    0|0
  • hmmm yoo benim için olmaz. bak nasıl da kafeslemişim derim. benimle aynı boylarda kısa süren bir birlikteliğim olmuştu topuklarla benden uzundu yani. hiç takmam

0|0
    0|0
  • bence değil bizim kuzen 172 civarı mesela 180 lik kızla çıkıyordu sonra kızı bıraktı kız 3 ay ağladı arkasından

0|0
    0|0
  • takıntılıysa kızın yada erkeğin annesi sorun olur ama 1.95 185 çocuğun yanına da 1 60 155 arası da kızlarda yakışmıyo be kızı gibi duruyo yanında başka şey derdim de silinmesin cevabım

0|0
    0|0
  • ıkı tarafta brbırnı seviyorsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Aşıksan hiç bişi olmaz e erkek biraz kem küm yapar arada gurur yapar ama seviyosan boy pos hiç önemli değil :)

0|0
    0|0
  • Hiç hoş durmuyor

1|0
    0|0
  • Değil..

0|0
    0|0
  • Benim için engel hemde aşılamayanından

0|0
    0|0
  • valla bence süper olurdu ya. yani özel durumlarda dudaklar yerine göğüsler hizasında olmak hahahaha

0|0
    0|0
  • bence değil benim boyum 185 :d

0|0
    0|0
  • valla benim içinno engell.. hoş kadınsa herşeye değer

0|0
    0|0
  • gülüşüne bin kurşun sıksamda ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm

0|0
    0|0
  • bence değil

0|0
    0|0
  • Alay Konusu Olur Yanında At'mı Gezdiriyorsun Diye :)

0|0
    0|0
  • aşk engel tanımaz hadi ağlayalım hep beraber :)

0|0
    0|0
  • Benden uzunsa o zaten artık bir bodyguard kıvamında olmuş demektir.. Sorun oluşturabilir..

0|0
    0|0
  • işte o gün cepte taşınabilen merdivenin mucidi olurum :D yanında kardeşi gibi olmak kötü :D

0|0
    0|0
  • ne kadar uzun olduğuna bağlı 3-5 cm falansa çok sorun değil bence

0|0
    0|0
  • benim için engel ama kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • tabure ile takviye yaparsın bişey olmaz :DDDD

0|0
    0|0
  • yatakta evet

0|0
    0|0
  • Benim boyum .1.93 olsun isterim sevgilimin 1.95 olmasını

0|0
    0|0
  • bence olur :d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• acıkcası ben güzel bulmuyorum. kız dediğin erkegın yanında narin kalmalı.erkek beni sarmalı güçlü olmalı ki kendimi güvende hissedeyim. doğanın kadına ve erkege yüklediği misyon da bu . boyum 160 . benim boyumda bir erkegı bırak ,kendimen kısayı hiç düşünemiyorum:) şahsen ben erkegımın uzun güçlü kuvvetli olmasını cok isterim.:)) öyle birini bulsam kucagından inmem valla sürekli kendimi taşırıtıırım:)))))))))

0|0
    0|0
  • Arada çok fark yoksa sorun değildir ama erkeğin uzun olması daha iyidir.

1|0
    0|0
  • büyük konuşmamak gerek ama engel

1|0
    0|0
  • önemli olan birbirinizi sevip sevmemeniz bence. sevdikten sonra hiçbirşey engel olamaz ki.

0|0
    0|0
  • uzun olmasa daha iyi

0|0
    0|0
  • benim için sorun dopuklu aykkabının hayalini kuruyorum

2|0
    0|0
  • sorun

ilk önce özgüven gösterisi yapıp yanında rahat davranıyo sonra sana farkettirmeden kaldırımlara,basamaklara çıkıp senden 1 adım yüksekte durmaya çalışıyo. mesafeyi de çok açmıyo ki farkedilmesin

0|0
    0|0
  • yoo neden olsun saçma bence minyon erkeklerde çekici bence.

0|0
    0|0
  • komik duruyor

1|0
    0|0
  • Seviosan boyle seylere takma bence..

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımın boyu benden uzun olsun ya ben olmayayım uzun

0|0
    0|0
  • olur erkek uzun olsun en iyisi :D