Aykut kocaman istifa etti!

görüsleriniz nedir?

aslinda cok kiziyordum ama istifa edince bi acayip oldum acikcasi üzülsemmi sevinsemmi karar veremedim bea... kahretsin... cok duygusalim...

Güncellemeler:
"Ben yaklaşık 2.5 yıldır şerefli bir görev olan Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü yaptım. Burada uzun yıllar futbol oynamış isimler için zirve burasıdır. Açıkçası devam ettirecek gücü kendimde bulamıyorum. Burada görevi bırakıyorum. Doğru şeyler, yanlış şeyler yaptık. Söyleyeceklerimi söyledim."

YÖNETİM KABUL ETMEDİ

Fakat bu gelişmenin ardından FBTV'de "Yönetim, Kocaman'ın istifasını kabul etmedi" açıklaması yapıldı

sonuc sanirim belirsiz :)
Fenerbahçeli futbolcular stadı terk etmiyor, kaptan Volkan Demirel tüm futbolcuları bir araya getirdi ve Aykut Kocaman'a destek olmak için toplandılar.

İzinli ve cezalı tüm oyuncular stada çağırıldı...

Mehmet Topal ve Raul Meireles de stada gelip Aykut Kocaman'ı kararından döndürmek için çaba harcayacaklar

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• geç gelen saadet diyedilirim.

o koskoca klübü o kocamana teslim etmek en büyük hataydı zaten.

0|1
    0|0
    • henüz sanirim belirsiz yönetim kabul etmemis diyor fbtv :)

• en azından ne yapması gerektiğini belirtmiş.aziz beyle kolkola boğazda bir yemek yemek yakışır artık onlara.

• boşa harcamasınlar*olup gitsin karabükle yaptığı maç neydi ya sinirden ne yapacağımı şaşırdım iyi oldu çok iyi oldu bu

0|1
    0|0
  • SON DAKİKA: Aykut Kocaman, Aziz Yılıdırım ile sabaha karşı yaptığı toplantı sonrası istifa kararından vazgeçti. sevınebılırsın :D

0|0
    0|0
    • bir duyumdan ibaret bu henüz resmi bir aciklama yok hala :) hem ben ortada biryerdeyim bir tarafim gitse iyi olur diyor bir tarafim bu adami seviyor kalsin istiyor :) yani farkyapmaz benim acimdan :)

• OH BE!

0|1
    0|0
  • Karabük mağlubiyetinden sonra isabet olmuş. Bu saate kadar neyi bekliyordu zaten anlamış değilim. Aziz yıldırımla beraber takımı mahvettiler.

1|1
    0|0
  • iyi etmıs daha ıyı antronor gelır ıns :d

0|0
    0|0
  • Ben bir Fenerbahçeli olarak istifa etmesini istiyordum zaten .

1|1
    1|0
  • İyi oldu... Fenerbahçemm <3

1|0
    1|0
    • ya bende istifa diyordumda eskilerden gelen bir sevgim var aykut kocamana.. hayirlisi olsun galiba dogrusu buydu...

• Her şeyde şuana bakmak gerekiyor. Bu aralar çok hatası vardı geçmişe takılmak hiç bi şey için değil. Takımımız için daha iyi oldu bence

• umarim öyledir biz türk milleti cok duygusaliz sadece :)

• gitsinn angut gibi duruyor yedi alexin başını yazık ya...

1|1
    1|1
    • valla yedi diayida yedi emreyide yedi bizide yedi yinede ne bilim hüzünlendim eski günlerin hatirina sanirim... hayirlisi olur insallah..

• Kararından geri dönmese bari.

0|1
    0|0
    • :)) pek geri dönecek karakteri tasimiyor aykut kocaman ama taraftar gruplari gelirde destek cikarsa ozaman geri döner kesin...

• dönmesin ya puuff

• bence cok iyi bir karar olmus umarim kararini degisdirmez

0|0
    0|0
  • Ben de yeri geliyordu çok kızıyordum ama üzüldüm şimdi. Hayırlısı olsun takım için ne diyelim.

0|0
    0|0
  • adamsa geri dönmez!

0|1
    0|0
  • üzüldüm bir gsli olarak ne yalan solum:D

0|2
    2|1
    • gs lilarda bunu söyler oldu facebookta tum arkadaslarim aynisini soyluyor :)

• tamam emreyi göndersin ama onun yerini doldurmasi gerekiyordu.. alexin yeri hic dolmadi fenerin medari iftariydi gslisi bile seviyordu adami sen bu adami harcarsan sevdiklerine bir yerde saygisizlik etmis olursun bunun bedelini ödememek icinde hatasiz olman gerek.. yoksa iki mac pes pese yenildi diye hangi antrenör istifaya davet edilirdiki? üstelik aykut ali sen tarafindan zamaninda alex gibi gönderilmis bir futbolcuydu taraftar en cok buna kizdi sana yapilani sen nasil yaparsin cinsinden yani

• evet alexı bende sevıodm cok sempatıktı en sevgım adamdı fb de

Erkekler Ne Diyor 14

• Olmamalıydı. Yeni gelecek hoca her kim olursa olsun takıma yeni ısınıyorum diyecek ve gercekten de başarısız kapatacagız. bu durumda da aykut hocanın gitmemesi taraftarıyım.

Sezon sonuna kadar kalmalıydı. Ve gercekten de Tüm maclarına baktıgımızda aykut hocanın cidden basarılı oldugunu görürüz.

0|0
    0|0
    • Adam ilk defa üst üste 2 defa yenilmiş bence bu başarıdır.

• benimde en büyük korkum en umutlu oldugum senede uefadan kopmak... futbolcular ikna cabalarindaymis beklicez sonucu...

• Evinin orada toplanmıslar diyordu Ntv

• Bir Galatasaraylı olarak Aykutun gitmesine üzüldüm.Ne güzel Alex derdindende kurtarmıştı bizi.Herşey çok güzel gidiyordu.Nerden çıktı bu istifa yav :(

1|3
    0|0
  • Kasımpaşa maçından sonra da böyle birşey yaşanmıştı

0|0
    0|0
    • yok ozaman istifa etmek istedigi söyleniyor bu sefer kendisi acikladi acik acik

• hayır birader madem edeceksin alex i niye gönderiyorsun?

0|2
    0|0
    • zaten onun gidisi aykutun gidisinin baslangici oldu alex gibi konular olmasaydi taraftar bukadar basit istifa diye bagirmazdi macta bugun

• aynen +1

• yönetim kabul edecekmi ki bakalım. herşeyi yıktı mahvetti. Alex'i harcadı. üstüne bi de takımı ortada bırakıp gidiyo yani. gider Daum'u bi yerden bulup getirirler yine klasik döngüye geri döneriz

1|0
    0|0
    • evet oda var aziz ben burdaysam oda burda demisti :) zaten alexi harcamasi gidisinin baslangici oldu... kabul edilirsede umarim uyum sorunu olmazda avrupayi heba etmeyiz...

• yönetim kabul ederse kendi sonunu da hazırlar. iyisiyle kötüsüyle sezon sonuna kadar devam edilmeli.

• Futbolcular: "Sen bırakırsan Bizde bırakırız" |SON DAKİKA|

Kararından dönücek gibi bir yandan Aziz bir yandan futbolcular bir yandan taraftar..

0|0
    0|0
    • aziz yildirim arada karsi olan taraftarlarinda gönlünü almak icin transferlerin sözünü verdi biryerde :)

• yaşasın yönetim yaşasın aykut kocaman:))

0|0
    0|0
  • Canımdan can gitti. keşke kalsaydı.

0|0
    0|0
  • Gelen gideni aratır demiş atalarımız.

1|0
    0|0
    • oda bir deyim yasayip görücez...

• yani geri adim atmaz diyorsun yanlis anlamadiysam.. hayirlisi olsun ne diyelim...

• Evet geri adım atacağını sanmıyorum.

• her iki taraf için de en hayırlısı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bıraksın bıktık artık eğer aykut kesin giderse evde party yapmazsam adam değilim

0|0
    0|0
  • hadi be yeni duydum...

0|0
    0|0
  • bu güzel haberi verdiğin için teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • Neee Volkan senin A.Q bırak gitsin tabi alıştınız yatmaya aykut bir git artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...