Tuttuğunuz takımı değiştirir misiniz?

Tuttuğunuz takımı değiştirir misiniz ?

Değiştirirseniz kim için ? neden ?

0|0
25|63

En İyi Erkek Görüşü

• Değiştirmem; ne olursa olsun. Kızarım, söverim ama severim :)

0|0
    0|0
    • En iyi cevabı artık seçicem ne diyim

• yok alınmıyorum çünkü ben de bu tutumdan rahatsızım. Burak'a küfretmeye gerek yok. Adam ne yapacak, oynamayacak mı bize karşı yani. O zaman demezler mi adama satmasaydınız kardeşim. Yani bu konu üstünde çok konuşulur ama burda yazarak olmaz tabi. Kısaca ben Burak'a ve Galatasaray'a yapılan muameleyi tasvip etmiyorum.

• teşekkür ederim duyarlılığına... hatta trabzonsporlu arkadaşlarım var onlarda senin gibi düşünüyor. genelinde senin gibi düşündüğüne inanıyorum. dediğim gibi ben trabzonsporu trabzonluları çok seviyorum. kendi şehrinden çıkıp 3 büyüklere kafa tutarak efsane olmuş bi kulüp, oradaki insanlar trabzonspora yürekten bağlılar. 2010'daki şampiyonluğunuzunda haksız olarak elinizden alındığını düşünüyorum. umarım en iyi yerlere gelirsiniz. o halk takıma bağlılığıyla şampiyonluklar görmeyi hak ediyor.

Erkekler Ne Diyor 62

• Türkiyede birtek Galatasaray için takım değiştirilir.Birtek o buna değer.Çünkü Galatasaray Türk futbolunda doruktur.Ben zaten Galatasaraylıyım,o yüzden takım değiştirmek çok saçma olur.Ölsemde değiştirmem

3|4
    1|0
  • başkaları yapar mı bilmem ama ben söylenenlere göre doğuştan galatasaraylıyım bu nedenle kalbim bu aşkla çarparken, istesem bile değiştiremem. baba tarafı koyu beşiktaşlı anne tarafı fenerli olmasına rağmen küçücük yaşta kendiliğimden galatasarayı seçtiğimi söyler babam, ne yaptık ne ettikse döndüremedik, o seneler ne istersen alalım dedik, galatasarayı yendiğimiz halde yok yinede dönmedi, bi türlü kandıramadık der yakın çevresine. hani derler ya ölümüne vazgeçmek yok diye...

0|2
    0|0
  • son nefesime kadar Beşiktaş

1|0
    0|1
  • Galatasaray'lı olmak bir onurdur... kimse için onurumdan vazgeçmem...

1|2
    2|0
  • Herhangi bir Takımın taraftarı değilim..olsam da değişmezdim.

Bence Takım değiştirme hakkı sadece Fenerbahçe taraftarında olmalı...Çok üzülüyorum onlar için yahu..Bir takım bu kadar mı eziyet eder bu denli fedakar taraftarına. Takım resmen emiyor taraftarını, kullanıyor yahu..

1|1
    0|0
  • Kralı gelsin değiştiremez. Aslanımı kimseye değişmem :)

1|3
    1|0
  • Bir elime barçayı diğer elime madridi koysalar yine Galatasaray derim!

2|4
    1|0
  • insanların gerçek aşkı sanırım tuttuğu takım çünkü her ne kadar üzselerde, küfrettirselerde , hiç bir yere gitmiyorlar işte ... değiştirilmez sanırım ...

benim aşkım da SİYAH-BEYAZ, çileden çıkarsa da bazen beni, ne yapim seviyorum, bırakamam ki...

0|0
    0|0
  • Takım değiştirenler faşodur link

0|0
    0|0
  • DEĞİŞTİRMEM! GS LİYİM

1|3
    1|0
  • İçiyoruz aşkını su gibi kana kana,

Peşindeyiz her zaman cigaralar yana yana,

Gitme hep kalbimde kal,

İste tüm ömrümü al,

Her şeyden çok sevdim seni şanlı karakartal.

Gitme hep kalbimde kal,

İste tüm ömrümü al,

Haydi bastır şampiyon ol saldır kara kartal

ERKEK ADAM RENKLİ TAKIM TUTMAZ.Beşiktaş ŞEREFTİR.

0|0
    0|0
    • En son beşiktaşımızın forması kırmızı beyazdı :) yanlış anlaşılmasın beşiktaşlı değilim

• sayın çılgınkız2 bu ülke insanı bir tuttuğu kulübü birde destekledikleri partiyi değiştirmez..

0|0
    0|0
  • babamın bana N. Xamaz - GalataSaray maçını anlattığı günden beri GalataSaray'lıyım ve ailecek takımımız tek ve değişmez bir şekilde GalataSaray'dır. sırf takımım için bazı kız ve erkek arkadaşlarımı sildiğim olmuştur. ilerde çocuklarımdan ve ya torunlarımdan herhangi biri bırak fb yi başka herhangi bir takımı dahi tutacak olursa reddedirim onu. mümkün oldukça Ali Sami YEN'e giderim her sezon formasını da alırım. ÖLÜM VAR GALATASARAY'I BIRAKMAK YOKTUR...

0|0
    0|0
  • Zinhar değiştirmem. Babam evlatlıktan reddeder.

0|0
    0|1
  • artık değiştirmem 22 yıl oldu yaw:-)

0|0
    0|0
  • bu soruya cevap bile vermiyecem de şunu söyleyim kız arkadaşlarımı bile fenerli yapıyorum ben ahaha:D

1|0
    0|1
  • link dinle.

1|0
    0|1
  • deselerki annen iyi olacak takımı mı bırak herşeyimi değiştirirdim :(

0|1
    0|0
  • gs den başka takım yokki değişeyim :D

1|1
    1|0
  • değiştirmem.. tutucuyum..

0|0
    0|0
  • benım namazdan sonrakı duam EsEs olmus nasıl degstreyım

0|1
    0|0
  • delikanlı adam takım değiştirmez

0|1
    0|0
  • para karşılığında fenevli "bile" olabilirim... yok lan olmam o kadar da düşmiyim şimdi ama cinconlu olabilirim

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak doğduk Galatasaraylı olarak öleceğiz o kadar ! :D

0|0
    0|0
  • Asla değiştirmem, BeşiktAŞK'ım tektir, tek kalacaktır :)

O bitane başka takım tanımam :D

0|0
    0|0
  • tuttugum takimi degistiremiyorum cunku bana zimmetli ;)

0|0
    0|0
  • ölümüne galatasaray beaaa şu dünyada tek fenevbahçe kalsa yinede tutmam yinede tutmam o.O

0|2
    1|0
  • Bu hayatta istediğimi genelde aldım bir tek sevgilim olmadı o da gelse takımını değiştirceksin dese yinede değiştirmem çünkü benim takımım aşk beşiktaşk

0|0
    0|0
  • 20 yıldır kendi takımımı tutuyorum Değiştirmeyi hiç düşünmedim.

0|0
    0|1
  • Makul bir fiyata anlaşabiliriz bence...

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 25

• ben değiştirdim yıllar önce. fanatiktim aşırı severdim. ama tuttuğum takım denizliye yenildi ve şampiyon olamadı nasıl ağlamıştım birde kızdıranlar falan tutmuyorum ulan seni dedim dönüş o dönüş :)))

0|0
    0|0
  • Ölüm kalım varsa değiştirim tabii.. nedir yani..

Onun harici transfer ücretine bakar asdfghjklalıkfk

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli GS tutarım oyuncularını bile tanımam Emre Belezoğlu,Arda Turan vardı galiba halada deyişdirmedim

0|3
    0|1
  • Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe.

3|1
    1|1
  • Sülale baskısı kalkarsa, belki de.

0|0
    0|0
  • Aslaa ve asla değiştirmem ..

0|4
    1|1
  • Fenerbahçeeeeeeee asla degstrmem

0|0
    0|0
  • Asla! Buna kalkışanlar oldu , annem dahil , ama hiç kimse başaramadı :)

0|2
    0|1
  • kimse için değişmem.

0|1
    0|1
  • haytta degştrmem.SONUNA KADAR BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0
  • Değiştirmem değiştirsem mesela sevdiğim erkek için değiştirdim diyelim ayrıldıktan sonra nolcak .s adımız dönmemi çıkcak :D

0|0
    0|0
  • kan grubunu değiştirebilir misin?

0|2
    0|1
    • helal bee :DD ama tıp da kan grubunu değiştirmek mümkün bunu da belirteyim dedim :DDD

• ASLA vede Asla değişmem ..!

O derece bağlıyım :))

0|1
    0|1
  • şeref satılmaz .

0|1
    0|1
  • Kesinlikle kimse için değiştirmem beşiktaşlı doğdum beşiktaşlı öleceğim

0|1
    0|1
  • ASLA.. ÖLÜMÜNE FENERBAHÇE <3

1|0
    0|1
  • Asla değiştirmem iyi günde kötü günde F.B :))

0|0
    0|1
  • degıstırmezdım

0|0
    0|0
  • Asla değiştirmem.

0|1
    0|1
  • ben tuttugum takimi kim olursa olsun kimse icin degistirmem... oo benim icin degistirsin :)

0|0
    0|0
  • degistiririm alt tarafi takim , gören sancak din degistiriyoz :)

0|0
    0|0
  • kimse için değiştirmem

0|0
    0|1
  • Bir süreliğine beşiktaşlı ve fenerbahçeli olmuşluğum var. Sonra sıkıldım ikisini de bıraktım.

0|0
    0|0
  • Sanki doğuştan cimbomluyum ben ya,değiştirmek istiyorum,ama olmuyor:( kanım çekiyor la:(

0|2
    0|0
  • fenerlıysem deısırdım ama gs lıyım deısmem:D

1|4
    1|1
    • nen saf birisin sen arkadaş. sen fenerlinin ne düşündüğünü nerden biliyosunda fb liler adına yorum yapıyosun.. bu gsliler bu kadar salak olmak zorundamı beeeeeeee

• sensın salak haddını bıl terbıesız beyınsız defoll adammısın sen

Yükleniyor...