Tetiği ilk kim çekecek ?

... Hikayeyi kısa kesecem,adaya düşürecem sizi,hiç uzatmaya gerek yok,konuya gelelim de,sorunu çözelim diye.Dediğim gibi adaya düştünüz,yapacak birşey yok,senaryo benim elimde,sizi ıssız bomboş bir bir adaya düşürdüm.Günler geçiyor,yakıcı sıcak, susuzluk giderek hayatınızı olumsuz etkilemeye başlıyor.Sevdiceğin o halini gördükçe dahada kötü oluyorsunuz.Size bir silah gönderiyorum,ızdırabınızı kısa tutmak adına,soruya doğru da yaklaşıyorum.

Önünüzde fazla seçenek yok.Soru geldi.İlk tetiği kim çekecek?

• Sevdicek çeksin.
    18% (3)10% (1)15% (4)Oy Ver
  • Sevdiceğin ölümünü göremem,ilk ben çekeceğim.
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • O yapamaz,önce sevdiceği,sonra kendimi vururum.
    6% (1)10% (1)7% (2)Oy Ver
  • Sevdicek itiraz ediyor,sen istersen vur kendini ben yapmak istemiyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • El ele tutuşup,kumsala uzanıp,ölümü bekliyoruz,silah senin olsun.
    70% (12)80% (8)74% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Şiddete karşıyım ... aclıktan sahilde gölgede bir yerde ölümü bekleyelim biz , dermanımız yettiği kadar sürsün ızdıraplı ada yaşamı ve belki bir gün yönetmen bizi de görür ..

0|1
    0|0
  • ölümü onla beklemek en güzeli

0|1
    0|0
  • ölüm kaçınılmaz ise önce onu ardından kendimi vururum. atları da vururlar, malum...

0|1
    0|0
  • ne ben ne o ikimiz de tetiği çekemeyiz. çare bulmaya çalışırız. neden yenilgiyi baştan kabulleneyim ki? asla kabullenmem.

anlayacağın silah senin olsun...

0|1
    0|0
  • bizi adaya düsürüp üstüne bir de ''alin size silah dilediginizi yapabilirsiniz'' diyeni vururdum ilk (:

ilk cinayetimden sonra kendimi nasil hissedicegime bagli, eger bunun zevkli birsey oldugu kanaatina varirsam ikinci kurbanim sevgilim olurdu (:

0|1
    0|0
  • Eğer başka bir çaremiz yoksa, bunu eşim yapabilirdi. Önce beni sonra kendini ya da sadece beni. Çıkmadık candan umut kesilmez der bekler, kurtulurdu belki:)))))

0|1
    0|0
  • bu görevi ben üstlenebilirim

0|1
    0|0

bugun cok duygusalim.

0|1
    0|0
  • Testere filminde hissettim kendimi.. Ordan bi yerden bisikletle çıkıp da gelirsen kaçarım sana sıkarım haberin olsun :)

Sevdiğimle el elele tutuşup yatarım kumsala ölümü beklerim..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Son raddeye kadar dayanırım. Beraber açlıktan susuzluktan sıcaklıktan ölelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• silahı bayanlar önden der sevdiceğime veririm kendini vursun diye... elimi kana bulayamam ve kendime gelince de... kasabildiğim kadar kasarım öleceksem susuzluktan paşa paşa ölürüm... ya da belki yağmur falan yağar ne bileyim...

0|1
    0|0
  • çıkmadık candan umut kesılmez sonuna kadar beklerım ben sılahla olmektense ecelımle öleyim :)) bakarsın bı gemı gelır falan demı

0|1
    0|0
  • E ben burdayim diye bağırıyor. Sevdiğimi öldürmek Yada ölüm acımı yasatmaktansa sadece bir silahla bizi adaya gönderdiğin icin sana kızarım. Enazindan hayalimizde olsa da sevdiğimizle kalalım.

0|1
    0|0
  • ı want to play a game... Hani testere nerrde.. :P tabikide E...

0|1
    0|0
  • c...

0|1
    0|0
  • ben..ben...

evet ben iyi avcıyımdır..o silahla kuş filan avlar karnımızı doyurururz yani...

0|1
    0|0
  • silahı helikopterden mi fırlatıyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...