Cebinizde 50 bin liranız olsa ne iş yapardınız?

cebinizde 50 bin liranız olsa ne iş yapardınız ciddi ciddi biraz düşünün nasıl bir iş yeri açardınız mesela? fikir verirmisiniz

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• şuan en istikrarlı giden sektör gida. tabiki herkes bildiği işi yapmalı ben tekstilciyim bir mağaza daha açarım mesela. sen ne işten anlarsın önemli olan bu.

0|0
    0|0
    • ben berberim ama bufe cafe tarzi bisey dusunuyorum is yaparmi bilemem bu para yetermi

• berber dükkanıda açabilirsin kendine büyük güzel bir salon hani şimdi her yerde kampanya yapıyorlar 3 lira 5 lira traş diye.

• bakalim bufede olabilir berberlikten biktim sabir lazim :) yardimin icin sagol

Kızlar Ne Diyor 3

• araba alırdım hemen

0|0
    0|0
  • İş yeri açmam 45 bini bankaya yatırırım. 5 binle gezer tozar yer içer sokaklarda uyurum.

0|0
    0|1
    • Yani 45 binin faizi 5 bin tl mi ? her ay bedavadan 45 bin tl mi gelicek yani?

• Dugun salonu acrdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iş yerini açacağım ülke il ilçede önemli ama ilgim olmasına rağmen gençlerin daha rahat olabileceği içierisinde bazı gecelerde canlı müziğin olduğu bir bölümünde kitap okunabilen kışın şömie başı olan rahat koltuklra sahip bir kitap gazate okuma bölümü alanın bir kapalı bölümünü maç izlenebilecek maç olmadığında da norml bir oturma yeri olan bir mekan açardım salı bir bahçede gibi mesela çok hoş olurdu patlardı iş valla:)

0|0
    0|0
  • 50 bin liraya, kurumsal rent a carların ihalelerine girer, filo olarak araba satın alırdım.

Oturduğum yerde de, sağını solunu toplar, hepsini oto pazarı ve internette satışa sunardım.

Her arabadan en az 2 bin lira kar etsek, al sana bir 50 bin daha..

0|0
    0|0
    • bildigim bir is degil bu baska bisey istiyorum daha basit

• iş yeri açmak sorun değil. açacağin yerin ve açmak istediğin firmanın ne üzerine olması önemli. hiç düşünmedim ama iyi bir araştırmadan sonra ona göre karar verirdim. gerçi rızkı veren ALLAH.

0|0
    0|0
    • dogru rizk Allahtan gelirde ne is yapsam

• hersey var olmayan sey yokki marjinal bisey bulabilsem

• araştırma yap, he diyince iş yeri açma. ticaret güzel birşeydir ama yürütebilene. risk alacaksın ya batarsın ya cıkarsın

• Kokoreç dükkanı açacan, şırdan ve midye dolma da koyacan tükkana... Paranın gözüne vurursun hacı :))

0|0
    0|0
  • Şu aralar ilaç sektörü tavan yapmış vaziyette direkt stoklayip karaborsa ortamında 2 misline satarım ilaçları

0|0
    0|0
  • millet düdüğünü hizmet ediyo ona göre bişeyler açabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Gidip borsaya girerim veya önceki cevabim gibi ilaç sektörü

0|0
    0|0
  • Çinden bişeyler getir sat

0|0
    0|0
  • Turistik bi mekanda Hediyelik eşya dükkanı :) düşün bunu