Fenerbahçe-Karabükspor maçı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Maçin bitmesine az bir zaman kaldi ve su an skor 1-3 yenik durumda fenerbahce bence bu aksam sehrimin cocuklarini kadikoyden adapazarina kadar polis goturmeli saldirir bu holiganlar kesin siz ne diyorsunuz bu konuda ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• sorun olmaz.zarar vermezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fenerbahçe taraftarı yakacak yıkacak yer arar artık polis arabası mı devirirler yoksa dükkan mı yağmalarlar bilemiyorum . Bazı dengesiz taraftar için konuşuyorum. Diğerlerine lafım yok.

0|1
    0|0
  • Karabüklüyüm mutluyum :D

0|1
    0|0
    • Bende karabukluyum ama kentimizin cocuklarini polis adapazarini gecene kadar goturmeli yoksa bunlarin otobusu devirmesinden endise ediyorum

• Olabilir valla ama öyle bişey yaparlarsa bizimkilerde boş durmaz olay çıkar .

• Butun istanbulda zaten kac karabuklu var polis korursa korur baska birsey yapamazlar

• Bi Fenerli olarak g*t gibi oynadılar anasını satim bu takımı dağıtsınlar sürsünler yakıp yıksınlar

0|0
    0|0
    • Maci izlemedim daha bilmiyorum ama birde onumuzdeki hafta yenilirse fenerbahce aziz yildirimi hastaneye kaldirirlar aslinda bende fenerbahceliyim

• kaptan mı ayakta tutuyomuş bu takımı gitti sap gibi kaldı mallar

• Aykut istifa etmis hersey o malin yuzunden oldu aptal bir polemik yuzunden alex gitmemeliydi

• Aykut Kocaman istifa etmiş :D

0|0
    0|0
  • skor mukemmel :D ah volkı ahh:P

bunların taraftarlarıda ancak saldırır atsınlar ıcerı bole saldıranları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• söyleyecek bişey yok.. lua lua pfdk'ya sevk edilmeli.. ordaki sorgusu bitince vatan caddesindeki emniyete alınmalı.. sonra da TECAVÜZDEN mahkemeye çıkartılmalı:)

0|1
    0|0
    • Emenike yide fenerbahce harcadi eger kalsa mesut bakkal da ligin basinda gelseydi karabuk lider bile olabilirdi

• Gecenin özeti fenev zenci sever link

0|1
    0|0
  • helal karabuke :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçenin acilen revüzyona uğraması gerek

0|0
    0|0
  • ruh yok *bnelerde şu aykut sktr olup gittiği zaman bayram edecem

0|0
    0|0