Eğer dünyada bir başkasının yerine geçebilseydin kim olmak isterdin? Neden?

Dünyada bir başkasının yerine geçebilseydin kim olmak isterdin? Neden?

0|0
27|88

En İyi Erkek Görüşü

• Başbakan yada cumhurbaşkanı olmak isterdim.Çünkü merkez bankasına bir emir vererek toplumun borcu kadar paranın basılması için emir yada talimat verir ve basılan paraları borcu olan hemen hemen herkesin banka hesabına yatırılması ve alacağı olanında o ödemeyi almasının sağlanması için talimat verirdim ve bu uygulamayı bir daha olur ümidi beslememeleri ve hayat mücadelelerinde kırılma olmaması için ikinci birkez olmasına izin vermez ve kanunla önünü tıkardım.Kısaca En etkili devlet yetkilisi olup toplumu bir defaya mahsuz sadece banka borçlarından değil oluşmuş tüm evraklı borçlardan kopmle kurtarmak için bir iyilik yapmak isterdim.Neden 1 kez.? Çünkü bir insan 1 kez iyilik yapınca çok seviniyor ve hayır hasenat duaları okuyor yani sevinci tavan yapıyor.Aynı insan yada insanlara ikinci bir şans verince seviniyor ve biraz gevşiyor.Üçüncüde gelenekselleşiyor.4 yada 5inci kez iyilik yapılınca insanlardaki yaşama azminde ve hırslarında azalma ve rahatlama olduğu gibi kerizlik yada enayilik gibi bir durum ortaya çıkıyor.O yüzden yanlızca edirne'den kars'a kadar tüm insanlığı bir kereye mahsus tüm borçlarından kurtarmak isterdim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 87

• kendimden okadar eminimki bir başkası olmak asla istemezdim ama
    bi başkasının sahip oldugu imkanlara sahip olmak isterdim ;)

çünkü para her kapıyı acar, acmazsada satın alırsın ;)

parayla saadet olmaz derdi bir arkadasım,
    ama aynı arkadasım paran olunca saadette senın olur, aysede senın olur, fatmada senın olur,
    sevenınde cok olur, arkadasında cok olur, dostunda cok olur derdi
    düşününce haksızda sayılmaz ;)

1|0
    0|0
  • Adolf Hitler. Yarım bıraktığı işi tamamlar ne kadar yahudi varsa yok eder. Dünyayı kurtarmış olurdum.

0|2
    1|0
    • Dünyayı kurtarır insanlığını kaybederdin ama.

• Dünya kurtulsun ben insanlıktan çıkayım boşver. Şu an yapılan savaşlar herşeyin altında yahudiler var. Siz buarada kız peşinde koşmaktan başka birşey yapmadığınız için dünyada ne dönüyor olanların sebebi nedir hiç biriniz bilmiyorsunuz.

• Sakarya' daki o pasaklı çamurlu çocuğun yerinde olmayı isterdim.

cut.

0|0
    0|0
  • RTE. Kafama sıkar giderim...

4|1
    0|0
  • Merhaba begüm1717.

Yine Ben Olmak İsterdim.
    Başkası Olmak Yine Ben Olduğum Gerçeğini Değiştirmediği İçin.

1|0
    0|0
  • Bir Sahabe olmak isterdim

2|2
    0|0
  • bazen istemişidir

0|0
    0|0
  • hz muhammed

1|4
    0|0
  • çok düşündüm. acaba bu soruyu evet isterdim şeklinde cevaplasam acaba günaha girer miyim diye. o yüzden ben başkası değil kendim olmayı istiyorum :)

1|0
    0|0
  • Çoğu istemez sanırım... Başkasının imkanlarına özelliklerine sahip olmak ister insanlar ama, kendileri olarak... Başkalarının yerine geçmek istemezler ...

1|0
    0|0
  • Michael Jordan ya da Muhammad Ali nedeni karakter olarak sağlam insan olmaları.

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • napalım yanı sen sordun dıye bız sormayalımmı ayrca ben senın sorunu şu an lınkte gördüm

• Ben sorma demedim ki :) Cevapları toplu halde göndermiş oldum, kolaylık sağladım bir nevi :)))

• :)) he ıyı ozamn

• Bir Sahabe olmak isterdim

2|0
    0|0
  • Kivanc tatlituğ olaydim keske:)) Asik olmama ragmen ayrildigim kizlara isterseniz bı kez daha düşünün demek isterdim:))

0|0
    0|0
  • ben halimden memnunum.

0|0
    0|0
  • berlisconi olmak isterdim. Adam hem devlet başkanı hem kulüp başkanı hem para babası hem de sürüyle sevgilisi var. :)))

0|0
    0|0
  • Mevlana
    Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    0|0
  • Sadece çocuk olmak isterdim. ve hep bir çocuk olarak kalmak. Sinirsiz stressiz kaygisiz asksiz dertsiz tasasiz. saf kalmak isterdm çocuk saflgnda aci görmemiş kalbim olsun isterdim. ozlemsiz hasretsiz.

0|0
    0|0
  • hoşgeldin o zaman

0|0
    0|0
  • Barbara herhalde, Barbara, manken olan. link
    Kadınlar nasıl hissediyor bir öğrenmek lazım. Merak ediyorum. :D

1|0
    0|0
  • Bill gates.

1|0
    0|0
  • Yine kendim olmak isterdim. Gayet memnunum hayatımdan. O imrendigimiz hayatların aslında boşlukta ki insanlardan ibaret olduğu belli. Ama illa biri diyorsan bill Gates olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Kılıçdaroğlu veya Bahçeli olmak isterdim. FAŞİZM'in nasıl bir şey olduğunu onların gözünden bir de ben görmek isterdim

0|0
    0|0
  • bir film karekterinin yerine geçsemde olur heralde ya.Tony Stark

0|0
    0|0
  • istemezdim cunku allah bana bir yetenek verdi

1|0
    0|0
  • Her zaman kendimi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Kivanc tatlituğ olaydim keske:)) kizlar bana değil ben kizlara yol verirdim:))

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Türk olarak dünyaya gelmek isterdim benim için övünç kaynağı olarak yeterdi.

0|0
    0|0
  • Einstein atomu parçalayamaz her babayiğit :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57

Kızlar Ne Diyor 27

• Ville Valo'nun yerine geçmek isterdim link

o muhteşem ses ve güzel gözlerin sahibi olmak isterdim

1|1
    0|0
  • İngiltere prensesi olmak isterdim ne güzel hizmetimde bir sürü erkek hep el üstünde el bebek gül bebek dert yok tasa yok :D

0|0
    0|0
  • adrıana lıma:D

1|0
    0|0
  • kimseye karşı yerine geçecek kadar bi hayranlığım yok sanırım

1|0
    0|0
  • Eğer dünyada bir başkasının yerine geçebilme şansım olsaydı yine ben olurdum çünkü annemi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Böyle iyiyim.. Ama illa biri diyosan UltrAslan Başkanı Oğuz Altay derim.. Aslında pek haz etmem de TFF ile ilgili güzel açıklamalar yapmış fikrim değişti..

1|0
    0|0
  • Benligimden vazgecmezdm :)

0|0
    0|0
  • Kristen stewart cunku idolum

0|0
    0|0
  • nursel var arkadaşım.bence mükemmel.o olmak isterdm

1|0
    0|0
  • Rihanna ossun benim ossun aşkım.

0|0
    0|0
  • Teoman ya da Kaan Tangöze hemcinslerimden birini seçecek olsaydım da Şebnem ferah

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK ( bedeni taşımak bile bir onurdur )

0|0
    0|1
  • İstemezdim.

0|0
    0|0
  • jessica biel. bulmus jt gibisini isini biliyo :D

0|0
    0|0
  • Tuba Büyüküstün çünkü idolum
    Kendisi hem tatli hem guzel hem basarili hemde cok sirin bir anne ♡

0|0
    0|0
  • Yooo iyiyim böyle

0|0
    0|0
  • annemin böyle hayırlı evlat kim istemez yaa :D

1|0
    0|0
  • uche...jkhjkhk

0|1
    0|0
  • Hilary Duff çünkü güzelliğini kıskanıyorum.

0|1
    0|0
    • sadece guzellık ıcın mı ?

• allahım yaw eğer profildeki sensen kıskanmana gerek yok yani o kıskansın...kendinize bakın bi yaw hilary kimmiş türk kızları bol bol özgüven haydi bakıyımm:-)

• sadece güzelliği için değil, onun doğallığı mesleği kişiliği evliliği arkadaşları ne biliyim kıskanıyorum .s

• gene ben olurdum benden çılgını yoktur heralde :D :D

0|0
    0|0
  • İstemiyorum.

0|0
    0|0
  • barack obamanın karısı ^^

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler o kadar insan öldürmek nasıl bişey merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • sadece erkek olmak isterdim bu ne ya her ay regl sancısından deli oluyorum erkekler ne şanslı

1|0
    0|0
  • insan neden sadece kendine katlana bilir ve sadece kendini çok sever düşündün mü? başkası olmak istemem çünkü ben bana göre eşsizim sende sana göre başkasını eleştirdiğimiz gibi kendimizi eleştirdiğimizde bu fikirlerde değişir kanısımdayım.

1|0
    0|0
  • adriana lima

0|1
    0|1
  • annem

1|0
    0|0
Yükleniyor...