Sporcu arkadaşlar bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Ben 19 yaşındayım mesleğimden dolayı her gün spor yapıyorum.1 ay sonra mülakatım var kurs için. Her gün 200 şınav,8'den geri düşüp geriye 8'e çıkarak toplam 72 barfiks,5*30 dan 150 mekık ve 5 setten toplam 15 dakika ip atlıyorum. size sorum bu idman kasları çok yorar mı yani bir gün yapıp bir gün ara vermemi gerektirir mi kasların kendini toparlaması için?Çok araştırdım dinlen diyenler var, vücut agırlıgınla çalıştıgın için sorun olmaz diyenler var. Cevaplarınızı bekliyorum. İşin ehli arkadaşlar cevap verirse memnun olurum. Teşekkür ederim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam kendini bilirsin zaten kas ağrısı görmüyorsan sorun yok ama idmanına başlamadan önce hafif bir halsizlik varsa o seferki çalışmanın azalt yavaş yap yay onun dışında sorun değil dediğim gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Her gün aynı kas gruplarını çalıştırıyorsan dinlenmen daha mantıklı. Ağır bir idman yapmıyorsun ama yine de bırak vücut toparlasın kendini.

0|0
    0|0
  • dinlemene gerek yok çok yoğun tempolu birşey yapmıyorsun zaten ve dediğin gibi kendi vücut ağırlığınla çalışıyorsun. setler arasında 5 dakikalık mola bile yeterli kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...