Zayıflamak-Kas Yapmak Yiyerek?

Arkadaşlar ben bir spor salonuna kayıt oldum ilk olarak zayıflamak daha sonra kas yapmak hedefim çevremde istediğini yiyerek kas yapan arkadaşlar var ancak bana spor salonun verdiğin program çok zorluyor, sizce nasıl yapmalıyım?

Program :

Sabah : 2 Salata, Yarım Portakal,5 Yaprak marul,1Tam yumurta, Yeşil çay

Ara Öğün: Badem veya Ceviz 5 adet, Sade Kahve

Öğle yemeği : 100 GR Tavuk Göğüs, 2 salata, yarım portakal, 5 yaprak marul

Ara Öğün : Yarım muz, yeşil çay, bitter çikolota 20 gr

Akşam yemeği : 1 orta boy domates çorbası, balık 1 adet büyük fırında.

Ara öğün : 1 Tam yumurta, badem veya ceviz 5 adet, 3 adet çilek,5 adet erik, 1 dilim kavun

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Şu göbeğe bir çözüm bulmalı şu yediğim dondurmayı bir kenara bırakayım öncede

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Program tırt bence daha basit bir uygulama yapacan programda çok fazla şeker var (meyvelerden gelen) Senin yerinde olsam normal kalorili bol proteinli bir program secip kas yapmaya baslarım hedefin yanlış dostum

0|0
    0|0
    • Şu an 5-10 kilom fazlam var onu verdikten sonra kas çalıştıracaklarını söylediler.

• Sana önerim nedir bilirmisin clean bulk yapmak yani temiz büyüme Clean bulkta karın kasların hafif gözükür yani fit bir şekilde kas gelişimi gösterirsin Program istiyorsan Savas Cebeci hocamızın hazırladıgı Beslenme ve Antreman Programları var kiloya özel eger onu uygularsan gerçek gelişim görürsün umarım yardımcı olmusumdur www.fitnessbilim.com/.../...grami-yorum-alani.html http://i.imgur.com/sbX1Hwa.png incele bu programları

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yemek ye

0|0
    0|0
  • Zayiflayarak kas yapilmaz ki. Once kas yapacaksin sonra zayiflayacaksin

0|0
    0|0
    • Siz ne önerirsiniz

• Ilk 1 ay alistirma antremanlarindan sonra. Yavas yavas agirliklara baslayacaksin. Sendeki yag ve kg lar kas yapman icin sana gerekli gucu verecek zaten. Yani gucun olmadan zayifken agirlik cok kaldiramazsin ve dolayısıyla kas insa edemezsin. Su halinle guzel bir agirlik programi ve beslenme dietiyle guzel sonuclar alirsin

• Sen çok film izlemişsin

0|0
    0|0
    • Fİlm ile alakası yok komuşumuzun büyük oğlu var 26 yaşında adam bize geliyor gidiyor öyle doüum gününde gitmiştik hiç düşünmeden bütün hamur işlerinden pastalardan yiyor

Yükleniyor...