Sorum, sizce bundan ayrılmalı mıyım? Siz olsanız ne yapardınız?

tamam seviyorum, ama ilişkimiz mesafeli ayrı şehirlerdeyiz üniversite okuduğum için.

bu soruyu kendime sordum düşündüm uzunca, ama cevap bulamıyorum. şu ana kadar hep ben tavizde bulundum ona karşı, altan aldım dediklerini fakat bazen dayanılmaz oluyor.

* mesela, ben ona sevgimi gösterdikçe şımardığını fark ediyorum. bir gün iyi, bir günse soğuk davranıyor.

* bana eksik yanlarımı yüzüme vuruyor

* kendisi lise mezunu, fakat benim çok iyi bir isim olsun istiyor, ve onun dediği bir işte çalışmamı istiyor

*zengin kız bulursa evleneceğini söylemişti.

* bana kültürsüzsün gibi laflar etti birşeyi bilmediğimde

ama bütün bunlara rağmen seviyorum.

sizce ne yapmalıyım, uzaklaşmalımıyım omu arasın beni? yoksa aynı altan almaya devammı edeyim tekrardan görüşünceye kadar? ki bu uzun süreçte olabilir.

teşekürler.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• o ilişki yürümez benim de vardı öyle 4.5 yıl sürdü. bn üniv. okuyordum o da lise mezunuydu. her türlü fedakarlığı yaptım ama yetmedi. son sene ayrıldım. değer verdikçe kıymet bilmedi öküz

0|1
    0|0
    • senmi ayrilmistin yoksa omu ayrildi ?

birde ne gibi isteklerde bulunuyorduki, neden gecinemediniz, sorum cok kisiselse cevap vermezsen anlarim (:

• bunu yaşayan birçok kişi var biz onlardan birkaçıyız. Allah daha büyük dert vermesin. umarım her şey yoluna girer. kal sağlıcakla..

• Amin insallah, cok tesekur ederim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi öncelikle sevgilinde bir kompleks sorunu var. kendisi liseden sonra okuyamamış ve kendinden tahsil olarak ve kültür olarak kim varsa ve o bunu hissettiği kim olursa onlara karşı acımasız saldırıya geçiyo. aynı zamanda farklı hayalleri var... zengiz kız umudu... sonraaa her istediğini yaptırma merakı.. kedi direktifleri doğrultusunda bişilerin olması vs... ben ömrümde gördüğüm en salak erkek tiplerinden birisi bence... bu tipler duygusuz olur... amaçlar farklıdır. bence dikkatli ol. haaa bu arada salla gitsin ondan bi b.k olmaz... en yakın zamanda senden daha üstün gördüğü biri için seni sektör etcektir..

0|1
    0|0
  • eksik yönlerini söyleyiş tarzı garip birde toplum içerisindemi yoksa yalnızkenmi bu tür söylemlerde bulunuyor ?

0|0
    0|0
    • yalnizken, nebilim kendimi dussuk goruyorum oyle soyleyince

• üstümde yorum yapan arkadaş alperizmirrr onun yorumu gayet açıklayıcı geldi bana bende ona yakın yorumda bulunacaktım gayet mantıklı bir analizde bulunmuş. Üzgünüm...

• üniversite okumussun ama mantıklı düşünemiyorsun bence sevgini kullanıyor bırak bir dönem burnu sürtsün gelirse senindir gelmezse zaten hiç senin olmamıştır aklı senle olmayanın bedeni yanında olmayı versin

kültürsüzsün diye aşağılamış seni bırak bi kültür mantarı bulsun o zaman zehirlenmezse döner

0|0
    0|0
  • eksik bilgi ..

0|0
    0|0
  • Karar senin biz ne desek boş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence uzaklasmalısın sana kültürsüzsün diyen ve seni aşağılayan biri seni ne kadar çok sevebilir ki sen sevdiğin için bunlara katlanmak zorunda değilsin baska sehirlerde olmanız özletir aslında ama senin yoklugunu bilerek seni aldatıyorda olabiliir soğuklugunun sebebi bunlardan da biri olabilir bence vazgeç ve onun sana muhtaç olmasını bekle değerini anlayıp elbet döner

0|0
    0|0
    • sence ozaman direk konusmayimi birakmaliyim, yoksa sogusammi daha azmi ilgilensem onunla ?

• hm tesekur ederim

• rica ederim :)

• Canım benim bu hareketleri böyle devam ettikçe senin sevginde bi yerde biticek yapma üzme sen kendini yıpratma soğut kendini yavaş yavaş ve ayrıl yürümez bu tek taraflı fedakarlıkla

0|0
    0|0
Yükleniyor...