16 yaşındaki kuzenim futbola geri dönmek istiyor nelere dikkat etmesi gerek?

Arkadaşlar 16 yaşındaki kuzenim 2 sene aradan sonra futbola geri dönmek. istiyor. yarın başlıycak klupte nelere dikkat etmeli?
Daha önce fenerbahçe de oynadı 3 sezon küçükken 9-11 arası sonra ara verdi okul yüzünden ve 13-14 yaşlarında düzenli olarak futbol oynamadı. sadece yaz aylarında gitti. şimdi temelli başlamak istiyor eskiden olduğu gibi. eskisi gibi nefesi yok yani kondisyon zayıf ama yetenek olarak çok iyi. sadece kendini geliştirmeli vücudunu yeteneği var. ve biraz da utangaç yani hemen açılamıyor. bunlar için ne önerirsiniz? teşekkürler...

Güncellemeler:
15 daha yeni bitti yani hazirandaydı doğum gibi yeni 16 oldu. yaşıtlarına göre kalıplı ne zayıf ne şişman olması gerektiği gibi ve fit bir vucudu var. yetenek olarakda iyi sadece nefes ve vücut zayıf o kadar kondisyon falan. yarın başlamayı düşünüyor. nelere dikkat etmeli neleri yapmalı neleri yapmamalı?
Güncell

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yaşından sonra anca noterde memur olur ben 16 yıl oynadım

0|0
    0|0
    • aferin sana

• hahahah2 tane say laa sayy

• oglum bu gün ingiltere almanya bunları geçtim belçika avusturya bulgaristan romanya gibi ülkeler her sene düzenli olarak milan manchester gibi takımlara oyuncu veriyolar önemli olan oynamak sen futbolcu yetiştirmede avruapnın en gerisindesin bugün macaristan kuzey irlanda bulgaristan gibi ülkeler dünyaya 20 marka futbolcu sunmuşsa senin elinin parmaklarını geçmez tüm dünyada tanınan sadece arda dilebilirz tüm zmanlarda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Sensin o

0|0
    0|0
Yükleniyor...