Neden herkes bu gözle bakıyor?

Dışarıda kilolu bir kız görünce nedn hayvansı gbi bakıyor bizim insanlarımız? Ben 170 boyunda 78 kiloyum ilaclar yzneden böyleyim herks farklı bi gözle bakıyor... Hic bir erkek beğenmiyor cünkü kafalarında br önyargı var...

Güncellemeler:
Hayvansı derkm hayvanmsım gibi

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Beğenmediğimiz bir şeye neden hayran kalmış gibi bakalım ? Bunu kabul edin artık kilolu bayanlar itici ve göze hoş gelmiyor erkeklerin çoğu için. Ama bakışlarla da bu iticiliği belli etmenin bir alemi yok sıradan bir süzmeyle geçebilir erkek çok yanlış buluyorum. Seni kimse beğenmek zorunda değil ama beğenmediğini belli eden erkek de bunu hayvanca yapmamalı bu konu da hak veriyorum sana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsel organıyla gören duyan düşünen erkek bu yargıya varır herşeyi o p*rno filmlerde ki gibi olmasını ister çünkü.Herkes öyle değil sen de ön yargıyla yaklaşma.

1|0
    0|0
  • Siz kilolu erkekleri beğeniyormusunuz ?

0|1
    0|0
  • Benim öyle takıntım yok. Sen zayıf bir bayan olsan , kilolu bir erkekle ilişkin olsun ister misin ? İstiyorsan sorun sende değil , toplumdadır.

1|0
    0|0
  • havanmış gibi davranmam ama görünüş olarak zayıf kızlardan hoşlanıyorum göze hitap etmekte önemli.

0|0
    0|0
  • Ben herkezle konusurum tanimadiklarla otobüsde ucakta iste kiz erkek fark etmez , genc kizlarla konusurum genelde ama erkeklerde amcaynan dedeyle fark etmiyor yani ama ben kilolularsan korkuyom nedense e

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyordur kimse bir insan şişman diye hayvan gözüyle bakmaz,bakan olursa kendi hayvandır

1|0
    0|0
  • Belki begendikleri icin bakiyorlardir ben kilolu kizlara o yuzden bakiyorum.

1|0
    0|0
  • Her İki Cins İçinde Geçerli Bir Ön Yargı Bu...

0|0
    0|0
  • ilk görüşte tabii kide dış görünüşün önemli değil mi? yaniii,böyle bakmaları normal.

0|0
    0|0
  • Gerçekten de hayvan gibiymişsin

0|0
    1|0
  • bazı kilolu kızlar, oranlarsak %80 civarı kaçtane tanımışsam hepsi höt höt, hiç bayansı davranmıyorlar ama tabiki içlerinde düzgün olanlarıda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• türk erkeklerinin çoğu öyle malesef

0|0
    0|0
  • Oysa dışarda gördüğüm kilolu kızların yanında sarmaş dolaş oldukları bir erkek.

0|1
    0|0
  • 18 kilo fazlan var. bu obez değilsin demek oluyor. niye hayvan gözüyle baksınlar. benim 85 kilo bir arkadaşım vardı ve çok sevimli bıcır bıcır bir şeydi.

0|0
    0|0
  • Bana , 3 sene önce kilolu olduğum zamanlarda kimse "hayvansı" bakmıyordu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...