Galatasaray'ın transfer tutumunu yorumlar mısınız,?

Galatasaray'ın transfer tutumunu yorumlar mısınız,?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Hangi transfer tutumu? Tanman ters totem yapiyor😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Podolskiyi kimse tartışamaz sanıyorum CL için e ligde son senelerde hep şampiyon olmuş takımın oyncuları var hala bunun yanına Bilal Kısa ve Karacanda lig için ideal kaliteli bir forvet ve stoper almamız gerekiyor CL için sabırlı olalım illaki olur bunun yanında sol bekte aldık oda iyi oyuncu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Amacımız avrupa diyen kulüp bilal ve jem ile iş yapacak öyle mi

0|0
    0|0
  • Ayağını yorganına göre uzatma politikası yaparlarken, geçmişten gelen hataların cezasını çekiyorlar. Kadro inanılmaz şişik, bu sayı inmeli. Tanman'ın nasıl bir yol izlediğini bilmiyorum, anlamakta zorluk çekiyorum. Sağ açık-bek-Melo giderse onun yeri dolmalı ki bunun ayarı Medel tarzı oyuncular. Birde stopere lider vasfı taşıyan hava topu hakimiyeti ile birlikte ayağına sahip bir stoper şart.2. kaleciyi saymıyorum bile.

0|0
    0|0
  • 4 yılda 3 şampiyonluk yaşamış iskelet kadroyu bozmadan akıllıca doğru yerlere galeyana gelmeden iskelet kadroya dahil olduğunda uyumunun uzun sure almamasi için örnek pandev dzemali gibi futbolculardaki sıkıntıyı yasmaamak adına zamanlı ve doğru davranıyorlar bence forvete orta sahaya gereksiz alternatif getirip kulübede oturtmak yeri gelince de müthiş performans beklememek icin

0|1
    0|0
  • denge diyorlar kadroda 40 oyuncu var cüneyt tanmanı anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Devlet desteği varken ne gerek var transfere diyorlar

0|0
    0|0
  • Bence iyi gidiyorlar. Mali sıkıntıları var. Buda oyuncu almamızı zorluyor

0|0
    0|0
  • Cok transfere gerek yok sadece stoper otiyacimiz var maddi durum onemli

0|1
    0|0
    • Ne maddi durumu ya gs transfer yapamazsa kumeye dusmezse iyidir

• Bence yanlış transferler yapıyorlar. Melo ve Sneijder mutsuz gibi giderlerse takımları büyük hasar alır. Podolski yerin Gomis getirtilebilirdi veya başka oyuncular.

0|0
    0|0
Yükleniyor...