Zayıflamak istiyorum ama?

MERHABA ARKADASLAR BU YAZIMI BİRAZ UZUN BULABİLİRSİNİZ. SİZE GÜNLÜK RUTİNİMİ ANLATICAM.
SAAT SABAH 8-9 ARASI KALKIYORUM. 15 DK SPORDAN SONRA KAHVALTIMI YAPIYORUM. KAHVALTIDAN SONRA YİNE SPOR YAPIYORUM. SPOR DEDİĞİM GENELDE KARDİYO OLUYOR VE YÜRÜYÜŞ. 11 DE SABAH ATIŞTIRMAMI YAPIYORUM. 13 DE ÖĞLE YEMEĞİMİ YİYORUM TEKRAR 30 DK KADAR SPOR YAPIYORUM. 15 DE ÖĞLE ATIŞTIRMAMI YİYORUM. 17 DE AKŞAM YEMEĞİMİ YİYORUM VE TEKRAR 30 DKKALIK SPOR YAPIYORUM. 17DEN SONRA HİCBİSEY YEMİYORUM.
KENDİM HAZIRLADIĞIM DİYET LİSTEMİ YAZICAM.

SABAH
1 ADET HAŞLANMIŞ YUMURTA
1 ADET DOMATES
1 ADET SALATALIK
3 ADET ZEYTİN
1 BARDAK ÇAY

SABAH ATIŞTIRMASI
1 ADET SALATALIK

ÖĞLE
1 KASE ÇORBA-GENELDE MERCİMEK OLUYOR-
1 KASE SALATA İÇİNDEKİLER:1 ADET SALATALIK 1 ADET DOMATES 1 YEMEK KAŞIĞI LİMON VARSA DA 1 ADET BİBER

ÖĞLE ATIŞTIRMASI
1 KASE YOĞURT

AKŞAM YEMEĞİ
1 KAŞIK YOĞURT
4 YEMEK KAŞIĞI BULGUR PİLAVİ

AYRINTI OLARAK;
EN AZ 2 LİTRE SU İÇİYORUM
EN AZ 5 BİN ADIM ATIYORUM
10 KG FAZLAM VAR
TUZ-ŞEKER-EKMEK-TATLI KULLANMIYORUM
HAFTADA 2 KERE YEŞİL ÇAY İÇİYORUM

NEYİ EKSİK NEYİ FAZLA YAPIYORUM SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun işte gercekten zayiflamak isteyen birisi yemek programın iyi degil boy kilo yazarsan daha net cevaplar veririm bu arada yazdıkların büyük harf olduğu icin kaldırılabilir bana ozelden ulaşabilirsin daha net seyler yazarım

0|0
    0|0
    • boy 160 kilo 68

• Teşekkür ederim bütün önerilerini dikkate alıcam. Evde kendi çapımda bir yarım saatlik dambell çalışıyorum. Fitnessa da okullar açıldığında anca başlayabilirim. Bide genelde yaptığım hata şu; yararından fazla kalorisine bakıyorum. Kalorisi çoksa yararlı da olsa yemek istemiyorum

• Vücudun enerjiye ihtiyacı var sen benzini koy ve kaza bas yoksa yolda kalırsın 😉

Erkekler Ne Diyor 5

• zayıflama mutlu ol kilolarınla

0|0
    0|0
  • Oruçmusun bacım

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapma böyle dşiyetlerle kandırma daha çok yersin

0|0
    0|0
  • Spor çok aaz :(

0|0
    0|0
  • yağ yakimi için kalp ritmini yüksek tutup sporunu da uzun yapmalısın mesela sabah, 15 dk ip atlamak seri seri yürüyüşten daha etkili olur kahvaltıdan sonra en az 1 saat sonra 40 dklik koşu yapsan akşam yine 15 dk ip atlama + 20 sınav yemek te protein yok ona dikkat et ama ben olsam böyle yapardım o yediklerinle ben bayılırdım kesin ama bunlar benim hedefime göre benim tercihim her kafadan bir ses çıkacak ve kafan karışacak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Spor çok az ancak zayıflamanın %70 i beslenmedir. Sana tavsiyem günde 1 saat cardio yapman. Bisiklet olur , uzun ve tempolu bir yürüyüş olur sana kalmış umarım istediğin bedene bürünürsün :)

0|0
    0|0
  • Yanlışın yaptığın spor çok kısa sürüyor ısınma sadece 😕

0|0
    0|0
  • Ohoo sen habire yiyorsun 3 saat geçmesi gerekiyor yediğinin uzerine

0|0
    0|0
  • Mesela 3 4 öğün yemektense bunu 8e bölebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...