Esmerim, saçlarımın uçlarını boyamak istiyorum. Ne renk gider?

bu zamana kadar saçımı hiç boyamadım.her gören saçın boya mı diye soruyor ama ben çok sıkıldım.ten rengim de sütlü çikolata gibi işte esmerim ve saçlar da siyah.uçlarını boyamak istiyorum tamamına cesaret edemiyorm.önerebilceğiniz renkler, gösterebilceğiniz fotolar var mı

Güncellemeler:
arkadaşlar kızıl diyenler var da esmere kızıl gidr mi ya:/

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• simdi esmersen bal kopugu klasiktir yabanci unlu latin ve melez ve hatta zenci baggyanlarin kullanfigi renklere bak mutlaka bal kopugu ve dore kahve kullanmislardir bi donem cokta hos olur arastir derik esmer ten zor renk acisindan herseyi kaldirmaz ama yakisincadw afet olur o ayri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 11

• kestane rengine boya

1|0
    0|0
  • Patlıcan moru kesinlikle.

2|0
    0|0
  • hoş bir tonda sarı boyatabilirsin link

1|0
    0|0
  • Beyaz çok güzel olur bence. Siyah-beyaz çok iyi. Tenine de bu gider zaten anca. Beyaz tenli olsaydın mor, lacivert derdim.

1|0
    2|0
  • evet canım gider. bir arkasım koyu kızıla boyattı çok güzeel oldu. eğer saçların simsiyahsa harika olacaktır. sarı vs iğrenç durur.

1|0
    0|0
    • evet saçlarım simsiyah.yani ben de sütlü çikolata gibiyim ne biliym kızıl diyince genelde beyaz ten aranılır o yüzden anlam veremedim.bi netten araştırıym bakalım:)

• Uçlarını boyatcam diyosun sorun yok. patlıcan moruda olur siyaha yakın

• kızıl giymez açılıyo bide o çingen gibi olursun link daha iyi bence

0|0
    1|0
  • Kızıl ama çok açık olmamak şartıyla..

1|0
    0|0
  • eğer tenin esmerse hiç boyama derim... esmer tene siyahtan başka renk çok avam duruyo bence...

1|0
    2|0
  • Uç boyamak mı kaldı ?

0|0
    2|0
  • Birinin daha dediği gibi patlıcan moru ya da lacivertin daha koyusu olabilir.

0|0
    1|0
  • Bence mavi

0|0
    1|0
Yükleniyor...