Motor süren kız?

motor sürmeyi çok seviyorum ve keyif alıyorum. ama erkek arkadaşlarım bana kız dediğin motor mu sürer özenti gibi laflar söyleyerek dalga geçiyorlar. bence bunun cinsiyeti olmaz. sizin motor kullanan kızlar hakkındaki düşünceleriniz?

Güncellemeler:
yorumlar için çok teşekkürler cesaretimi yerine getirdiniz çevremdekiler böyle diyince hevesim kırılmaya başlamıştı saoluunn 😊😊

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Umurumda olmaz motorcu olarak bunu söyleyebilirim. Oda insan.

0|0
    0|0
    • evet işte herkes böyle demiyor. erkeklerde sürebilir kızlarda bunun özentilikle alakası yokki

• en doğrusu. herkesin hayatına kimse karışamaz

• Küçüksün daha büyüyünce değişir fikirlerin merak etme. Karışmasın kimse hayatına şu yaşında.

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 8

• "Kız dediğin..." diye cümleye başlayan birinin söyleyeceği hiçbir sözün ehemmiyeti yoktur. İnsanları özellikle de bayanları bir kalıba sokmaya çalışmaktan bıkmadılar bir türlü. Söylenilenleri boşverin seviyorsanız devam edin. Bence çok da hoş duruyor :)

1|0
    0|0
  • Bende 18 yaşımdan beri motor kullanıyorum bizde bir aile geleneği olsa gerek ama tercihim amerikan motorlarıdır. Motor bir keyif alma aracı değil bir yaşam tarzıdır :)

0|0
    0|0
  • cool yo ye

0|0
    0|0
  • Seksiler^^

0|0
    0|0
  • kimseyi dinleme yaaa :D

0|0
    0|0
  • Motor süren erkekten farklı olmayandır.
    Toplumun cinsiyet kavramını kabul etmez aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • OLDUKÇA sempatik bence; yakın arkadaşlarımdan motor kullananlar var çok ta sevimli duruyor

0|0
    0|0
  • Onlar geçsinler dalgalarını benimde ilgimi çok çekiyor motor ama cesaret edemiyorum :D
    Dinleme insanlar hep bir bahane bulur zaten sen istediğini yap ne yaparsan yap yine laf yapacaklar o yüzden boş ver takma kimseyi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...