Vazgeçmeli miyim artık?

Telefonlarıma çıkmıyor ' mesajda yazmıyor..

ona en son mesajım bu..

bundan sonra aramıycam sormiycam..

oda yazmazsa Bu iş bittsin deme..? Hakklimiyim?

Seni nasıl sevdiğimi Allah biliyor.. ama seni çok çok arıyarak daraltmak ta istemiyorum ..Belki bi Şıkıntın vardır belki bi Derdin vardır diye böyle soğuksundur bana..

Büyüzden susuyorum daha fazla üstüne gelmiycem..

Sen nezaman konuşmak istersen Ben burdayım..

Senin aramanı bekliycem..

Seni Seviyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu mesajdan sonra tek mesaj daha atarsan değerini ve olan ilişkinide tamamen kaybedersin.. bundan sonra sadece sabretmen gerekiyor malesef..

2|0
    0|0
    • zaten artik aramiycam onu.. Ararsa beniii canim feda.. aramazsa Inan kendisi kaybeder birdaha INSALLAH asla benim kadar seven bi kizla karsilasmaz..

• işte bu :) senden yana görmek istediğim mesaj.. en iyi cevap için teşekkür ederim bu arada..

Erkekler Ne Diyor 6

• kezbana bağlama

silkin ve kendine gel bacıı

beni istemiosa , sen kendin kaybedersin diip uzucann

yoksa konuyu uzattıkca üzülürsen

1|0
    0|0
  • Ülkümün güzel asenası bu tür aşk olaylarından uzak dur ve sen bir kızsın peşinden koşma kimsenin hayırlı nasibini bekle

1|0
    0|0
  • ülkücüsün bu senn hayatın snn tercihlerin kendin karar ver başkasının yanlış karar verme

0|0
    0|0
  • bence hemen bitirmelisin

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın, bu mesajından anlıyorum ki önceleri sıçmışsın bu mesajla da sıvamışsın. erkek kadın farketmez , her zaman kaçan kovalanır kuralı geçerlidir. üzerine fazla düşmüşsün belli ki. bu mesajı göndermeseydin bi umut vardı da artık çok geç, aramaz boşa bekleme .

0|0
    0|0
    • Aramazsa kendi bilir.. :-\ neyapalim hayirlisii olsunn beee abicim.

• bundan sonrakilerde temkinli davran, aslında kadınlarda bu özellik doğuştan var, sende niye yok anlamadım, yani ben bu taktiği erkeklere veriyorum genelde :)

• vazgeç artık okadar yıpratma kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Keşke son mesajın öyle olmasaydı o artık senden çok emin onun vermiş olduğu bir rahatlık var,bazı şeyleri çok belli etmiceksin esrarı kalman lazımdı aklında sorular olsun içi içini yesin. Sen ona herşeyini açıkça belli etmişsin oda nasılsa seviyor beni canım ne zaman sıkılırsa biraz vakit geçirim diyip bi zamn sonra ancak arar oda belki,ama aklındaysa eğer seni düşünüyorsa ve yokluğun onun canını yakıyorsa özlüyorsa seni yakın zamanda arayabilir arkadaşım

1|0
    0|0
    • off bee Canimm sende haklisin.. ama neyapayim yazdim iste :-* artik sadece Hayirlisi diyorum.. ne olur Dua et <3 arasin..

Yükleniyor...