Takımınıza nasıl destek oluyorsunuz?

mesela forma alarak mı veya dergi kulüp kartı anahtarlık. şimdiye kadar ne aldınız? neler yapıyorsunuz?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• marslarini bagira cagira söyleyerek, her macinda büyük bir heycanla yüregimde tasiyarak..cokkkkkkkk seviyorum seni fenerbahcem..bu arada diger arkadaslar takimlarini belli etmis diye eksilemisler hemen, o ne öyle herkes istedigi takimi tutar size ne :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Forma -anahtarlık - tavla takımı - spor ayakkabı -eşofman takımı aldım .Maçlarını takip ediyorum ,kalbimi aşkıyla dolduruyorum .

0|0
    0|0
  • aman ne destek olcam onlar parayı götürsün bende paralarımı oraya vereyim destek mestek yok

0|0
    0|0
  • takımıma asıgım annem kadar degerlı benım ıçın formaları bayrakları ayakkabıları kupaları anahtarlıkları kombınelerı herseyı var kısaca.deplasman dahıl her maçına gıdıyorum ve storelerden cıkmıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maçları bile izlemiyorum. Bursasporluyum ama dün barda müzisyene Quaresma'nın doğum gününü kutlattım :)

Bir Bursasporlu olarak bunu yapmak çok garip bir duyguydu. Kimse duymasın beni yaşatmazlar :)

0|0
    0|0
  • En büyük desteği hem tribünde hem de dışarıda her türlü veriyorum. Her sene kombinemi alırım. Öyle tribün sorumlusuyum ultraslandanım diye çok cuzi rakamlara alınan kombinelere hiçbir zaman talep etmedim. GS store dan alışverişimi yaparım. Çakma hiçbir şey giymem. Tribünde de her türlü görevimizi yerine getiririz. Kar yağsın çamur olsun her maça giderim. Artık çalıştığım için deplasmanlara gidemiyorum ancak uygun olduğum zaman gitmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • hiçbişey almadım almam da o kadar paraları var benim desteğime ihtiyacı yok fenerbahçenin

0|0
    0|0
  • takım bana destek olsun ya bi burs murs bişeyler bağlasın . . .

0|2
    0|0
  • formasını oğluma alıyorum...

oğlum galatasaraylı ama ben inatla ona bursaspor forması giydiriyorum...

0|0
    1|0
  • Forma alıyorum. Bu sene almadım ama Edu denen hırboyu aldılar diye :)

0|0
    0|0
  • izleyerek destek oluyorum

0|0
    0|0
  • Deplasman yapıyoruz daha napalım.

0|0
    0|0
  • Gırtlak yırtıyoruz yetmez mi ? Kartall goll goll gollll... Kartalll goll golll golllll ...

0|0
    1|0
Yükleniyor...