Turkiye super liginin en iyi takimi hangisi?

ben mesela turkiye takimlarindan BESIKTASI destekliyorum sizin takiminiz hangisi olumune?
turkiye super liginin en iyi takimi hangisi?

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 19

• Kara kartal

0|1
    0|0
  • 4 yıldızlı Galatasaray.

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • Ölümüne değil. Galatasaray. Takım için ölünmez. En iyisi için somut başarılara bakın belgeyle gelin:d

0|1
    0|0
  • Galatasaray :Dd

0|1
    0|0
  • #GALATASARAY sebebi de gerek avrupa da gerek Türkiye de gerekli basariyi göstermeye çalışan Tek takim gibi UEFA Kupasi olsun 4 yildiz olsun. Yani BJK GSden önce kurulmuş bir takim çok iyi bir takim olsa onun yerinde o olurdu haksiz miyim.

0|1
    1|0
    • hakli ve haksiz olmani bilemem ama buda bir cercek ben turk diyilim azeriyim benim icin sonuc diyil takim onemli kazanir kaybeder fark etmez besiktasi cok seviyorum ama bir yabanci olarakdan dusuncelerimi bilmek istersen ben her zaman turk takimlarini genelde destekliyorum yani ayricalik yapmam ne kadar kazandi ne yapti fener -besiktas macinda tabiki besiktasin kazanmasini isterim ama bayer- fener macinda galatasaray macinda tabiki feneri galatasarayi desteklerim bu dogal bir sey o yuzden ben dogru bulmuyorum galatasaray bunlari yapmis ola bilir ama dilerim bunu tum turk takimlarida basarsin bu hepimizin qururu

• iste ben ona katilmiyorum o konuda hakli ola bilirsin birinin basarisi elestirilmez tebrik edilir kutlanir ligde oyle olmaya bilir ama disarida olan her mac turkiyenin bizim macimiz

• Ben Galatasaray maçında yabancı takimi tutan fenerli besiktaslilar taniyorum Dortmund a 4 atma 8 olsun Galatasaray rezil olsun diyenler vardi

• şu an Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • BeşiktaşULAN :)

1|1
    0|0
  • fener

0|1
    0|0
  • Dar ağacında olsak bile dedik çoktan. #Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • ☆☆☆☆GALATASARAY☆☆☆☆

0|1
    0|0
  • beşiktaş akanzi

1|1
    0|0
  • GururLan burası BEŞİKTAAAŞŞŞŞ

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • 4 yıldız var daha neyim :) GS

0|1
    0|0
  • Her zaman her yerde En Büyük FENER

0|1
    0|0
  • 1. FENERBAHÇE
    2. SİVASSPOR

0|1
    0|0
  • Son transferleri de düşünürsek şüphesiz Fenerbahçe.

0|1
    0|1
  • kasımpaşa

0|1
    0|0
Yükleniyor...