Hamamotu yağı kullanıp faydasını görenler var mı?

arkadaşlar aranızda hürrem hamam otu yağı kullanıpda gerçekten faydasını göreniniz var mı? bende kullanmayı düşünüyorum ama paramında heba olmasını istemiyorum eğer ki uyduruk bi ürünse...

sadece kullananlar yada yakınları kullanıpda faydasını veya zararını görenler cevap yazsın lütfen...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kanser riski varmış hamamotunda o yüzden bulaşmayın derim. Zaten neden yapıldıgını arastırın kullanmazsınız. Kullancagınız seyi bi arastırın önce.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • hamaotu kullandım hiçbir fayadasını görmedim kıllarım daha cok cıkmaya başladı sadece

0|0
    0|0
  • biber dolması güzel oluyormuş :)

0|0
    0|0
  • ya her gördüğünüz şeye yarsımayın :D

0|1
    0|0
  • Boş işler...Bir zamanlar da

0|0
    0|0
  • yapı değilde direk toz halinde kullanıyorum ben ... pek bişey farketmıyoo gibi yağını bilmem

0|0
    0|0
  • bi etkisi yok

0|0
    0|0
  • kullandım ben pek fayda görmedim

0|0
    0|0
  • İşe yaramıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben aldim bir ay oldu alt bacakta denedim once agda bandiyla aldim killari sonra hamam oti yagini surdum ise yaradimi diye sorarsan daha emin degilim cunku bacaklarima uygulayali bir ay oldu simdi cikan killar var ama cook seyrek cikmis saysam sayilacak kadar var yani . istersen bekle birax daha ben gercekten faydasini gorursem killar da azalma olursa yazicagim buraya zaten. simdi sana al desem bide ise yaramazse paran bosa giderkardesim hakkina girmek istemem.

0|0
    0|0
  • Hiç bir faydasını görmedim

0|0
    0|0
  • lazer icat oldu epilasyon falan duydunmu hiç

0|0
    0|0
  • Denedim bende işe yaramadı seni bilmem

0|0
    0|0
  • ağdadan sonra sürersen kıllar daha geç çıkıyor