Biz manyağız! Yaptığınız manyaklıkları anlatabilir misiniz a dostlar? :)

Herkesin kendine goe manyaklıkları vardır :) Yaptığınız, kendinize göre küçük insanlık için büyük adım olabilecek manyaklıklarınızı bize anlatın ki bizde bilelim :)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken çok tatlıydım. kızlar sürekli öperdi ben de bezip terslerdim. o zamanlar manyakmışım demek isterdim ama bariz salakmışım :D

0|1
    0|0
    • Bendede o dert vardı :) Zamanı geri mi alsak napsak ki :)

• yillar sonra bulmusum nasil bi heyecan var icimde bi bilsen... gordugumde saatlerce sarili kalabilirim. ağlarım la :(

• Sarılmak bedava :)

Kızlar Ne Diyor 9

• kız ben cok sakinim kendi halimde eyle :(

ahazgzhahah

0|0
    0|0
  • gecenin bi yarısı korkunç hikayeler okur sonra yorganın altında sabahlarım :)

0|0
    0|0
  • Bodrum'da Fransız turist ayağı yaparak Clup Cataraman'ı birbirine kattığımı hatırlar gibiyim..

Evet evet, öyle :/ .

0|1
    0|0
  • sevgilimle yaptığımız manyak şakalar var ama anlatamam:)

0|0
    0|0
  • alkol almayan ve arabayı kullanan arkadaşın ehliyeti yoktu ama diğer arkadaşlar da alkollüydü. hamileydim ve bebek doğmak üzereydi.. senaryo güncenin di karı-koca olarak oynayan ben ve fırattı. polis çevirmesine saniyeler kalaydı.. sonuç mu? ilerle !

1|0
    0|0
  • Kıskançç sinirli gıcıkkk tatlıı babam gece dışarı çıkmamı kazık kadar kız olmama rağmen yasakladığı için evin içinde gerilim filmi oynuyoruz arada sırada :))

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımın peşinde koşmakkk :s

0|0
    0|0
    • Ben senelerdir kızların peşinden koşuyorum :) Hem fiziki olarak hem duygusal anlamda alışırsın :)

• İnsanlık adına büyük bir adım olmasada sokakta adamın suratına dogru gegirmek ..

0|0
    0|0
  • gaz dolu çakmakğın iki tarafını dengelemeye çalışırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayatım boyunca 3 numara takıkldım. Ağır başlı efendi profilinden cıkıp saç uzatma kararını aldım 20 yaşımdan sonra .Mahalle baskısına insaların düşüncesine dayanıp saçımı uzattım .Hayata karşı bakış açım değişti.Çeşitli insanlara tanısıp kendime deger kattım.Aldıgım karardan gayet memnunum :) Manyaklıkmı Cesurca mı ? orasını siz belirleyin :)

3|0
    0|0
    • Benim kafadansın hayat benim , yorumlayanlarsa sadece bi sinek vızıltısı :)

• Aynen öyle :) + düşüncelerimede olgunluk kattı daha güclüyüm sanki .

• Belli bi kalıba sokulursak , hayatımızın içine sokarız zaten .. Tek tip insan sadece ikizler olmalı geri kalanlar farklı olmalıki değeri olsun :)

• arkadaşlarla arada bir makarasına yaptığımız bişey var kafeye gidiyoruz tavla oynuyoruz eğer kaybedersen kapıdan giren yada ortamda ilk dikkatini çeken kıza asılmasını istiyorsun bakışma olayı yani ne istersen onu yapmak zorunda kalıyor süper oluyor arkadaşın çekingense dahada makaralaşıyor .

0|0
    0|0
  • Konser sırasında onca kalabalığın içinde su dökerdik, hey gidi gençlik hey

2|0
    0|0
  • televizyonda kanal değiştirdikten sonra köşede çıkan rakam beni sinir ediyodu kendinden sönmesini beklemeden muteye 2 kere basıp rakamı yok ediyodum

kamuflaj kremim var ava filan çıkarken sürerim diye aldım ama bi türlü süremedim, bazen evde kendi kendime sürüyorum

idolüm oldan ünlüler televizyonda konuşunca bende tekrar ediyorum

bende az şizofren değilim ha :))

0|0
    0|0
  • Daha lise 1 çağlarımız sevidiğimzi kızın evinin önünde oturup gece 2 lere kadar elmizde bir tane gazeteye sarılmış bira kutusu cama bakar dururduk.

kız cama çıkacak bakacak diye oysaki perde kıpırdasa kendimizi sakılıyorduk.

yanımdaki arkadaşta güya kanki sazan oda beklerdi ben bekliyom diye.

eve dönüş bir okadar kötü kapıyı sessizce acacan çıtırdı yapmıyacan uyandırmadan odana kaçıcan hahahaha :))

0|0
    0|0
  • Bazen kendi kendime konuşur ve kendime öğüt veririm akıllı olmamı söylerim.Nerde benim hunim leynn.

0|0
    0|0
  • sarkan ayakkabı bağcıklarımın denk olması

0|0
    0|0
    • Manyaksın :) Herkes onun için uyğraşır zaten bundan dolayı HEPİMİZ MANYAĞIZ :))

• manyaklık değil sadece alışkanlıklar veya kötü huylar :D

0|0
    0|0
  • biri,nin pesin kosmak iyi anlamadan deger verip pisman olmak

0|0
    0|0
  • O kadar çok var ki, nasıl bu yaşa geldim hiç bir fikrim yok... en sonunculardan birisi sarhoştuk kız arkadaşım sokakta bitane tabela beğendi odama koymak istiyorum dedi. çıktım tırmandım söktüm tabelayı elektirili filan ... saat sabah 4-5 filan filan kafalar bir dünya. elimde bıcak tabela söküyorum... bu son olsun diorum :D artık adam olcam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...