Dambıl kaldırmaktan ellerim nasır oldu bunlar nasıl geçer tavsiyeleriniz nelerdir... Şimdiden teşekkürler?

Dambıl kaldırmaktan ellerim nasır oldu bunlar nasıl geçer tavsiyeleriniz nelerdir...Şimdiden teşekkürler....???
Dambıl kaldırmaktan ellerim nasır oldu bunlar nasıl geçer tavsiyeleriniz nelerdir... Şimdiden teşekkürler?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Halter eldiveni ile konuyu halledebilirsiniz...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun bir ilacı var aslında.15-20 gün içinde geçiriyor. İnternetten araştırabilirsin. Bu ilacı kullandığın süre içinde eldiven kullanırsan ilacın etkisini görürsün. Kullanmazsan iyileşen nasırları tekrar nasırlaştırırsın ki tekrar o ilk el acılarını yaşarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Keske eldiven kullansaydin. yani ayak icin falan ponza tasi kullanilir ama elde ise yariyomu bilemedim

0|0
    0|0
  • eczanelerde nasır için bantlar var onlardan kullan

0|0
    0|0
  • uvv eldiven kullanmalısın. ilk fitnessa başlayınca benım ellerimde böyle olmuştu sonra eldiven kullanmaya basladım hergun peeling yaptım zeytinyağı ve vazalini karıstırıp surdum corap giydim elime yattım sende dene geçer :)

0|0
    0|0
  • Nasr olmuş galiba kremi var

0|0
    0|0
  • Eldiven alsaydın en başta keşke? Krem veriyorlar eczaneden almıştım bir bak istersen

0|0
    0|0
  • niye eldiven kullan mıyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• resmi national geographic e gönder kapak yapsınlar.

0|0
    0|0
  • Eczanede kremler var gidersen verirler.

0|0
    0|0
  • Kesik/parmaksız eldiven kullansana ağırlık çalışırken, elin için eczaneden krem alacan

0|0
    0|0
  • krem sür
    ellerin bakımsız ve havasız kalmış. çok ağır kaldırma

0|0
    0|0
  • ahh ahh biz tarlada çalıştık elimizde nasırlar var nasıl geçer diye uğraşmıyoruz
    adam dambıl kaldırmış elleri nasır olmuş yazık yazık sana arkadaş
    kıyamam la sana ben

0|0
    0|0
    • dostum senin çalıştığın kadar emin ol bende tarlada çalışıp tütün kırmışımdır o yüzden bana ben köylüyüm sen şehirlisin muhabbeti yapma ;)

• yok tam tersi hiç ters almamışsın :)

• sizin gibi laf sokma sanatı icra edenler neden gizli kullanıcı olarak görünürler profillerde?

Yükleniyor...