Fön çektirmeden saça şekil vermek

Merhaba,

Bugüne kdar çok çeşitli saç modelleri denedim, kısa uzun, yana, ortadan ikiye. Ama hiçbirinde fön çektirmedim. Saçımı kestirmeye gittiğmde bile fön çektirmekten çekindim.

LAkin şu günlerde yapmak istediğim şekil, başka türlü olmuyor fönden başka. Dün kuaföre gidip saçımı kestirdim o şekle uygun ve fön çektirdim. İStediğim gibi oldu. Öyle yattım uyudum ve bugün hiç bozulmadan kaldı tüm gün. Normal föndü sıradan.

Az önce kendim çekmeye çalıştım, yüzüm filan kıpkırmızı oldu. Pek de şekil veremedim zaten ,bir sürü duman çıktı. O kadar sıcak iyi değiol, hem de kırıklar oluşturuyor. Çok tedirgin oldum.

Bu yüzden fönden iyice soğudum. Fön çektirmeden şekil vermenin bir yolu var mı erkek saçına? Saçım düz ve ince telli. HAfif kabarmasını istiyorum. Kulakları kapartıyor ve kaşlarıam kadar geliyor önde de.

Güncellemeler:
Şunu yazmadım, her sabah çok uğraşıyorum şekil vermek için su, jöle, sprey. Fönleyse öyle olmadı, hemen verebildim. Uzun saçla direk çıkamazsın da dışarı.

KUaför, saçını yıkadıktan sonra havluyla kurutup fön çeker gibi, daha sonra sprey sıkdemişti kuruduktan sonra. BU gibi önerileri bkliyorum işe yarayan.
s
Çok zorlanıyorum her sabah. Mesela az önce baktım iyi bir şekli yok, jöleleyip iğrenç bir şekil vermek zorunda kaldım. Aslında istediğim şekli burda linkini versem, belki daha iyi yardım alabilirim, şekil şunun gibi:

hairstyles.thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/2737/original/Zac-Efron.jpg

hairstyles.thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/250/original/10079_Zac-Efron_copy_2.jpg

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• wax yada osis kullan..

olmadı elidorun şekıllendırıcılerını al dene..

1|0
    0|0
    • Fön çekilmiş gibi dalgalı dalgalı yapılamaz ama onlarla değil mi?

• olmadı takıldınız yerde yok öyle bişey 'e sorun :))))

• yaprak söz ver bana ::D

Kızlar Ne Diyor 1

• Fırçanı değiştir. Daha kaliteli fön fırçaları şıp diye çeker.

Osis ürünleriyle de şekil verirsen tadından yenmez derim.

0|0
    0|0
    • Fön çekmek istemiyorum ne yazık ki artık. Nasıl bir fırça oluras olsunsaçı yıpratacak zaten.

• Şimdi aslında, durum şöyle. Biz kızların biliyorsun düzleştirici huyları var. Yani pek çok kız, fönden ziyade düzleştirici kullanır. Saç da haliyle eskisine oranla yıprar. Bunun için koruyucular çıktı piyasa. En iyisi ne dersen, Sebastian markasının (ki Türkiye'de bulmak çok zor) ısı öncesi koruma spreyi. cidden harikadır. Ama kerastase ürünleri de Türkiye'de en çok satar, bulma açısından daha kolay üstelik. Ama bizler, saç maskesi vs. gibi şeyler de uygularız. Saçını çok yıpratmanı istemem

• Bunun için, iyi bir kuaföre danışmanı önerdim. Hem erkekler için özel seriler var, onlardan bihaberim. Eminim, aradığın ürün onlardan biridir :) Ankara 'da yaşıyor isen, Antares Avm içindeki ya da Panora avm içindeki kuaförler harikadır. Onlara uğra derim

Erkekler Ne Diyor 1

• artık parlak olmayan ve etkili olan ürünler var wax gibi. Toni&Guy'ın ürünlerini tavsiye ederim sana hem çok kaliteli hem de etkili

0|0
    0|0
Yükleniyor...