Vücut geliştirmeyle uğraşan arkadaşlar?

Ben bir haftadır evde elimden geldiğince karın bacak falan çalışıyorum bazen kol da çalışıyorum ama önceden yaptığımda ertesi gün çok ağrırdı bu sefer yaptığımda bir haftadır hiç ağrı olmadı yaparken oldu biraz sadece, yanlış mı yapıyorum ben olmuyo mu anlamadım ki?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hafta sure ucerisinde bir bokgeyi 30-40 defa calsitirsan yeterli. Ve mutlaka araya bir veya iki gun off ver. daha baska seyler var tabi ama burada uzun olur. Ben cok deneme yanılma yaptim. Resmen vucudum test gibi kullandim. Hatalar yaptim. Sagdan soldan duyma eksik yarim bilgilerle. sonra yavas yavas dogruyu sanki buldum diye dusunuyorum. ama sunu bilki "Diet make the difference"

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yanlış yapmıyorsundur bir hafta hamlık ağrısı çekersin sonra yavaş yavaş geçer çalışmayı bırakma devam et

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• hareketleri devamlı yaptıkça vucut bağışıklık kazanır. Ağrı olmamasının sebebi bu. Fayda sağlamaya devam et ama 2 aydan uzun süre aynı programı yapmamaya çalış

1|0
    0|0
  • kasların çalışma temposuna alışıyo hepsi bu. biraz daha böyle devam et sonra çalışmayı artır

1|0
    0|0
  • set sayısı tekrar sayısı ağırlık oranı ve hangi bölgeyi hangi hareketlerle çalıştırdığın çok farkeder rastgele yapamazsın

0|0
    0|0
    • Yok öyle yapmıyorum sadece kol her zaman çalışmıyorum o kadar, setleri kaç günde bir arttırayım peki sence

• kol için netten araştır arm workouts diye tavsiyem plates lastiğinden al kalın olandan onunla çalış biraz da

• Hayır , hanlığını attin kaslar uyandı artik

0|0
    0|0
  • ağrı hamladığın içindir sıkıntı yok düzensiz yapan insanda bile gelişme görülüyorsa yanlış yapmazsın birde heryere eşit çalış

0|0
    0|0
  • İlk başta hamlıktan dolayı baya bir ağrı yapar ama hamlığın geçtikten sonra ağrı kesilir.
    Spor yaparken zorlanıyosan gelişme oluyodur.

0|0
    0|0
  • Kasların alışmıştır hamlığını atmışsındır

0|0
    0|0
  • kasların alışmaya başlıyor. Yalnız ısınma hareketleri yap evde çalışmadan önce. Kendini sakatlarsn yoksa.

0|0
    0|0
  • Agri ilk baslarda olur vucudun açılması lazim bir iki hafta agri olur duzenli olarak spor yapinca agri falan olmaz

0|0
    0|0
  • vücut ham olduğu için ilk etapta ağrılar olabilir. Yaptığın hareketler doğrumu onları araştır.

0|0
    0|0
  • İlk başlardaki hamlıktan olmuştur. Devam et böyle.

0|0
    0|0
  • gelişmişsindir biraz arttık 40 çekiyosan 45 yap 3 er setten 45x3 mekik mesela

0|0
    0|0
  • Normal durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hareketleri değiştir yeni hareketler dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...