Arkadaşlar 22 yaşındayım,48 kiloyum ve 1.71 boyundayım. Kilo alarak vücudumun şekillenmesini istiyorum. Bunun için Fitness mı Boks mu?

Fitness mı boks mu ayrımı mantıklı mı bilemiyorum. Ama boks a ayrı bir ilgim olduğu için bu ikilemde kaldım.

Güncellemeler:
Arkadaşlar yüzmede karar kıldım. Tesekkur ederim.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• yüzme ile ilgilen

1|0
    0|0
    • yüzme ile kilo almanın mümkün olmadığını düşünüyorum. yanlış mı?

• sayende diğer düşüncelerimden vazgeçip yüzmeye yoğunlaştım (: umarım düzenli devam edip güzel sonuçlar alırız (: teşekkür ederim.

• bişey değil bende şimdi yüzme kursu bakıyorum ankarada :D

En İyi Kız Görüşü

• Çok zayıfsın kilo al bence ve fitness e git

0|0
    0|0
    • düzenli beslenmeme ve dikkat etmeme rağmen kilo alamıyorum. özellikle bunun için sporla birlikte kilo alabilirim diye düşündüm. böyle bir program olmaz mı?

• Olabilir neden olmasın

Erkekler Ne Diyor 12

• Fitness başla, güzel bir beslenmeyle sıkılaşarak biraz kilo al.

0|0
    0|0
  • Fitness yap

0|0
    0|0
  • boks yapmalısın hemde kendini korumayı öğrenirsin
    kickbox da düşün

0|0
    0|0
  • Kickbox

0|0
    0|0
  • Bende boks yapıyorum tabikide bokss diyorum başlasan birakamazsinn

0|0
    0|0
  • Ikiside olur ama duzenli spor yap yardmci olabilirm istersen

0|0
    0|0
    • merhaba seçeneklerim arasına yüzme de eklendi. fakat yalnızca bir şeye karar verip ona düzenli devam eddebilirim. yardımcı olmanı tabii ki çok isterim? fazlasıyla ihtiyacım var.

• Ozelden yaz program falan ayarlayalm

• maaleef msg atabilmem için seviyem yeterli değilmiş. sadece bu konuda yardım almak için hesabı yeni açtım.

• Fitness yap

0|0
    0|0
    • neden? yapacağım antremanlar ya da program hangisinde daha iyi olacak? hem güçlenmek hem güzel bir vücut şekli istiyorum.

• teşekkürler (: sanırım sonuç hiç aklımda olmayan yüzme olacak. (:

• Rica ederim :)

• Boks nedir ya :D bir kız için olmaz bence. Yemek ye kilo alırsın zaten :D sikilias yeter sana :)

0|0
    0|0
    • zaten bu yaştan sonra profosyonel olamam (: sadece boks izlemeyi çok severim ayrı bir zevk duyuyorum o yüzden. yemek inan yiyorum. sıkılaşmak içinse fitness mı önerirsin?

• bu şekilde beslenerek sağlığımı da koruyabilir miyim? (:

• Tabi ki de ama neler yicegine dikkat et :)

• önce biraz yemek yemeyi denesen

0|0
    0|0
    • kilo alamıyorum. bir sağlık problemim de yok. sporla birlikte alabileceğimi düşündüm güzel bir programla?

• bokssssssssssssssssssssssssss

0|0
    0|0
    • boks ile vücut şekillenmesi nasıl olur bilginiz var mı?

• Ben lisanslı boksörüm cidden,,,,, o sana kalmış , azimli olursan her türlü sekile girer.

• biraz antremanlarınızdan bahsedebilir misiniz?

• harika bir vücudun olmalı sakın kilo alma sen kızsın kız gibi görün boy kilo endeksin yeterince güzel erkekler narin kızlardan hoşlanır yağ yok basen yok şekillendirip ne olcak? doğal hatların yeter

0|0
    0|0
  • body adsdassadsa

0|0
    0|0
    • vücudumun abartı bir şekle girmesini istemiyorum (: şekillensin ve fit olsun çünkü bacaklarım dahi çok ince. lütfen gerçekten öneri bekliyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...