Kick box Kilo verdirir mi?

Kick box nasıl Kilo verdirir mi,,,,,,,,,,,

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• 4 ayda 30 kilo vermiştim.. Ama kendini çok zorlaman lazım. Aktif olarak 6 yıl yaptım bu sporu. Soracağın bir şey olursa görüş altından sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bir ay yapabilicem sadece. düzenli olarak beslensem 5 Kilo verebilir miyim

• Peki sagolun

• sağlıklı yiyip kick box yapsam 8 kiloyu ne kadar sürede veririrm?

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuyu @agathaa ya sormak lazim ;)

1|0
    0|0
    • Seve seve 😉 😘evet verilir yalnız düzenli ve dikkatli beslenmek gerekiyor. Normalde kickboks dövüş sanatı olduğu için fazla bişey beklenemez kilo verme konusunda. Fit bir vücuda sahip biri düzenli kickboks yaptığı zaman kilo alması biraz zor. Kilo vermek için en ideali hızlı tempoda 40 dk yürüyüş 😉

• @agathaa teşekkürler. sağlıklı beslenip, kick boks ve yüzme yapacağım. umarım hem zayıflari fit olur hemde sağlıklı ve enerjik olurum

• @hatyyy kesinlikle👍sporun aşamadığı hastalık ve sorunlar yoktur nerdeyse

Erkekler Ne Diyor 14

• Uğraşan arkadaşlarım var. Antrenmanları büyük efor harcatıyormuş. Sonuçta bu da bir spor. Kesinlikle forma sokar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hayır aksine efor sarfettiğin için daha çok yemeğe düşersin kilo alırsın. beslenmene dikkat edersen bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Kas gelisimi ve yag yakimi hizlanir, omuzlarin sirtin ve baldirlarin gelisir , karin dahi yaparsin çok hafif bir sekilde.

0|0
    0|0
  • Her spor gibi, sağlıklı beslenme ile verdirir.

0|0
    0|0
  • Kum torbası dövmek çok etkili kilo vermede

0|0
    0|0
  • kilo vermek sprola alakalı degil beslenmeyle alakalı eger beslnemeni ayarlarsan çok hızlı bir şekilde verebilirsin ben 1.5 ayda 10 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Yapacan mi? Kac kg sin

0|0
    0|0
  • sadece bişey kilo verdirmez bırakın sunu hayatını düzene sokman lazım yemen uykun sporun

0|0
    0|0
  • Verdirir

0|0
    0|0
  • hareket olan her şey kilo verdirir.

0|0
    0|0
  • deli gibi hemde

0|0
    0|0
  • Kasyaparsın bide kilo verirsin,, yap bence hatta ilk bokstan başla sonra kick boxsa git.

0|0
    0|0
  • antremanları verdirir evet sürekli hareket var ip atlama var düzenli kardiyor yaparsan veririsin ama yediklerine de dikkat etcen sebze ağırlıklı beslen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...