Sizce Robin Van Persie bu sene ligde kaç gol atar?

Ulan konuştuğumuz şeye bak dünyanın en iyi futbolcularından RVP ülkemize gelmiş bizim ligimizde kaç gol atar diye soru soruyorum neyse soruya dönelim sizce kaç gol atar bence 25 gol atar

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• 20 temiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiç belli olmaz. Oyuncuların tamamı kapalı kutu gibi. Vitor Pereira bile daha nasıl oynatacağını bilmiyor. Kapanan anadolu takımlarına karşı Fernandao dışında hiçbir forvet iş yapamaz şu anki durumla. Takım uyumu yerlerde, fiziki durum berbat. Eğer Emre kalitesinde genç bir oyuncuyla, stopere de topu oyuna sokabilen markajı ve zamanlaması iyi bir stoper alınırsa, Diego takımdan kesilir, kanatlarda sürekli forvet hattını beslerse, Rvp'nin vurduğu 10 şutun en az 6-7'si gol olur 18 içinde.

Ama şu an soracaksan, şu an bırak gol atmayı gol yemeden maç bitirsin o bile iyidir bu takıma.

0|0
    0|0
  • Daha durun yeni imza attı takıma uyum sağlayacak mı onu düşünün. Diego vakası gibi olursa görecem sizi. Ayrıca yorumlara baktim robben nereye geliyor? 😃

1|0
    0|0
    • GS ibra ile robbeni alcakmış Diego sezonun sonuna doğru açıldı diego ismail yüzünden oynıyamadı Ribas vasat değil onua bu sene görcez

• Hayır onu biliyorum robben fb ile anlaşmış yorumunu gördüm. Robben şu an bayernden ayrılmaz istersen 100 milyon ver. Görecez kardeşim erken sevinmeler başladı yine 😃

• Robben Fenerle anlaştı zatn bayernle anlaşamadı 25 € istiyolar Fener vermez GS a hiç veremez Robbenle anlaşma haberide ne kdar doğru bilemem

• 15 gol atarsa ideal ama atabilirmi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Guiza yı hatırlayan var mı?

0|1
    0|0
    • Şimdi guiza ile RVP ne alaka guiza nın ispanya mili takımda forma giymr sayısı 20 golü 3 RVP 100 maçta 48 gol en skorer futbolcu ingiltere Manu ve arsenal 10 yıllık premier lig üst üste 2 tane gol krallığı ingilterede 100 ün üstünde gol guiza ispanyada gatefe den geldi guiza diyip hatırlatmak aptallıktır kıskançlıktır başka bişey değildir RVP dünyada en iyi 10 golcü arasında senin guiza demen ya salaklıktır ki öyle olduğunu zanetmiyorım ama KISKANÇSIN

• Tam ergeni bulduk ya la😀😀😀

• Sen her şeyde ve her konuda haklısın cahil kardeşim... İyi günler...

• 25 golu bulamaz kardes daha ilk sezonda çok zor 15 olur ama

0|0
    0|0
  • ofsaytleride sayarsak 40 ı geçer heralde...

0|0
    0|0
  • 10 u gecmez belki 10 u da atmaz demedi deme

0|0
    0|0
  • 20 net bence

0|0
    0|0
  • 30 ;)

0|0
    0|0
  • Farnandao 25 rvp 60 atar,,, :D

0|0
    0|1
  • 5 atar

0|0
    0|0
  • Van Persie 20 maç oynasında ondan sonra konuşun bunları. Adam son 2 yilda dadece 2 maç 90 dk forma giyebilmiş anlayacaginiz kronik sakat
    Aşağıda dünyanın en iyi futbolcusuna aday gösterildi demişsinde öyle bir şey yok :) Az sallayin biraz. Turkiyede Ballondor ödülüne aday gosterilen tek bir oyuncu var o da Sneijder

0|0
    0|0
  • Podolskiyi geçemez burak ile. Emenike vakası olur.

0|1
    0|0
    • Senin yapcağın yoruma tükürüyüm adam podoloski dedi podo geçen yıl 17 maçta 1 gol attı hahaaha

• Yalnız söyleyim robben FB ile anlaşmış yönetim sizi oyalıyor en son snejder RVP GS a gelmek istiyor demişti yönetimde bunu böyle açıklamıştı her yerde RVP Gs sayfaları açılmıştı 3 haftaya kalmaz RVP FB de inanmayın her şeye

• Türk medyasına pek inanmamak lazım.

Yükleniyor...