Kapat

Kışın kaç günde bir yıkanırsınız?

yazları günde bi defa yıkanıyorduk ama kış gelince işler degişti bazılarımız çekiniyoruz yıkanmaya malum kış ayındayız kaç günde bir yıkanırsınız ? ve kaç günde bir dişlerinizi fırçalıyosunuz ?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• yazın günde 2 kez duş aldığımı da biliyodum.. kışın 2 günde bi' duş alıyorum, duş almayı severim, diş mevzusu önemlidir, sağlıklı gülüş için :) hafta içi günde 2 kez fırçalayabiliyorum da hafta sonu 3

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• yaz kış fark etmiyo en fazla 2 gün durabilyorum yıkanmadan..

0|0
    0|0
  • pardon haftada 1 dişini fırçalayanda mı var ?

günde 3 defa fırçalarım diş her şeyden önemlidir benim için.

0|0
    0|0
    • haftada 1 fırçalayan vardır muhakkak neden olmasın ama ben günde 2 kez fırçalıyorum

• " ve kaç günde bir dişlerinizi fırçalıyosunuz ?" yuhh babacım yaw..nasıl bir sorudur bu? :/

0|0
    0|0
    • şimdi sana burda sorumu begendirecez ? sen hangi sık aralıgında fırçaladıgını söyle soruya karışma istersen :)

• arkadaşlar burda kavga etmeyin gidin başka yerde edin kavganızı. cevaplayan sende dogru konuş onlara ergen diyosun yaşlarının kaç oldugunu biliyomusun

• fake profillerini kapattırdım..umarım her kuşun etinin yenmeyeceğini anlamışsındır.. :D

• Kaç günde bir dişlerinizi fırçalıyorsunuz mu ...

0|0
    0|0
  • Kaç günde bir dişlerinizi fırçalıyorsunuz derken? :D günde 2-3 kez fırçalarım

0|0
    0|0
  • 2 günde bir banyo-duş..Hergün 2 kez fırçalarım

0|0
    0|0
  • ayda 1 dermişim

0|0
    0|0
  • 2günde 1 duş alırım.hergün dişlerimi fırçalarım

1|0
    0|0
  • kış ortasında olamamıza ragmen hergun yıkanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her gün mutlaka duş alırım.Yaz kış farketmez.Günde en az iki kez de dişlerimi fırçalarım.

0|0
    0|0
  • dişlerimi en fazla günde iki kez fırçalıyorum bazen uyanınca fırçalamadığım oluyor çünkü ama hergün yıkanırım spordan dolayı

0|0
    0|0
  • 2 gün aynı yaniii bir değişiklik yok

0|0
    0|0
  • Kıs mevsimin de 2 günde bir dus alırım ve dislerimi günde 2 defa fırçalarım.

0|0
    0|0
  • ben 3 günde bir yıkanırım fix Gusul ile alakası yok :) Saçtan dolayı :)

0|0
    0|0
  • valla 2 3 kez yıkanıyorum haftada rahatsız olduğum için yoksa hergün yıkanırım suyu çok seviyorum haftada bir hamama gidiyorum

0|0
    0|0
  • mütemadiyen hergün arada gün aşırı

0|0
    0|0
  • kışın en fazla 2 günde bir yıkanırım da dişleri fırçalamak mevsime göre değişmez :(

0|0
    0|0
  • 2 gün.. zaten terlemiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Yaz kış haftanın her günü..Bazı günler 2 oluyor..

0|0
    0|0
  • 2 günde

0|0
    0|0
  • günde 2 kez diş fırçalarım hergün saçımı yıkar 2 günde bir çimerim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...