Ölümün bana yaklaştığını hissediyorum ne yapmalıyım?

ölümümün yakın olduğunu hissediyorum son 1 haftadır hep bunu düşünüyorum arkada bıraktıklarımın hali ne olur yapmam gerekenler miras olarak bırakacağım borçlarım vicdan azabı gibi oldu bu histen kurtulamıyorum eğer öleceksem bile bir işe yaramaz biliyorum ama ne yapacağımı pek bilmiyorum

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende zaman zaman çok korkuyorum. Arkadamda bırakacağım borç harç falan yok

İnancım bazen sarsılır benim. Nasıl diyeyim ara sıra çok sorgularım. O dönemlerde biraz içime sıkıntılar doğar. Ölüm korkusu daha çok olur

Hayatımda çok büyük günahlar işlemedim çok şükür. Ama küçükte olsa çok var.

Yapamadığım iyililikler var. Sahip olamadığım bebek. Annemlerin yüzünü güldürecek gurur duymalarını sağlayacak başarılar var daha yapacağım

Bunları yapmadan ölmek istemiyorum. İçimde kalacak çok şey var. Bazıları hemen yap diyecekte bazı şeyler hemen yapılmıyor :)

Tam kafam bunlara gitmişken sıkıntı duyarken tv açıktı karşıma güzel bir film çıktı. Belki işarettir :)

Annen içinde çok geçmiş olsun.İnşallah iyileşir borcunu da ödersin kısa zamanda para geçer umarım eline kapatırsın.

Olumsuzluğun bir faydası yok en iyisi korkmadan yaşamak :) Yani dozunda korkarak en azından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Benide babannem çağıdıydı bekledm bekledim gelip almadı..

kandırıyolla hep.

benimde etiketi üzerinde duran cicilerim var daha giyemeden ölmek istemiyorum vasiyet etcem annem kimseye vermesin(kesin verir)

0|0
    0|0
    • Elmalı turta merhaba mesaj aticaktim sana profilin gizli bana ulasabiliisin bu ruyanla ilgili sana bisey danismak istiyorum

• @incii ben sana yazamiyorum acilmiyo ben actim yaz.

• Bence bir şeyden etkilenmişsindir öyle içine doğcağını sanmam.Dikkatini başka şeylere ver

0|0
    0|0
  • ölüm her an herkesin yanındadır emin ol zaman zaman herkes ölüm korkusunu yaşar bence bu korkularından kurtulmalısın.

0|0
    0|0
    • bu tam olarak bir korku değil endişe vede kendimden çok başkaları için beni rahatsız etmesinin sebebide bu

• 22 yaşındayımda borcum olmasına neden şaşırdınki bir kaç yüklü taksit yani alışveriş hesabı ticaretle alakalıyımda

• 18-24 yaş aralığı olunca merak ettim sordum emin ol psikolojik bir iki hafta sonra bir şeyin kalmaz unutursun bile.

• Umudunu kaybetme diyorum. Başka da bir şey demiyorum link ~ İstersen izleyebilirsin. Kendini toplaman gerek.

0|0
    0|0
  • Ölüm herkese yakındır.1 salise sonra ne olacağını kimse bilemez.Ben bir psikolog yada psikiyatri doktoruna git.

0|0
    0|0
  • Hemen gidip abdest alıyorsun namaza başlıyorsun kazalarını yapıyorsun . İyi bir kişilik bırak arkadanda. Hoca nasıl bilirdiniz dediğinde iyi biliriz desinler yeter. Dünya malı geçici ne bırakıcan ardında.

0|0
    0|0
  • Psikolog ile konuş..Bu bir hastalık.

0|0
    0|0
  • zaten herkes ölümle burun buruna. bir dk sonra ne olucağını kimse bilemez...

0|0
    0|0
  • Tobest.

Gir bir abdest al ve iki rekat tobe namazi kil.

0|0
    0|0
  • Fake at.

0|0
    0|0
  • camı aç ve atla,ona sarıl:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölene kadar Yaşa!...asdasdsad

0|0
    0|0
  • O sana bir adım atıyorsa sen ona koşmalısın hafız :)

1|0
    0|0
  • Psikolojik bir rahatsızlığın var sanırım son zamanlarda kafana bir şeyleri takmışsın bunalımdasın geçer zamanla takma kafana.

0|0
    0|0
  • mayaların torunu

0|0
    0|1
    • 21 aralık saçmalıklarıyla alakası yok olsa halen sürmezdi diye düşünüyorum

• ölümden bende korkarım. bu senın hayali ruhiyenle alakalı bır durum. güzel seyler dusun, borcun harcın sen olunce kımseye batmaz, sevılen bır ınsansan zevkle öderler. ama bu sana belkıde bır ısarettır. ailene sevgılıne dostlarınla ii geçin kımseyı uzme . belkı hersey daha guzel olacak. belkıde kendını mutluluktan ölümsüz hissedeceksin

• Ölümden sakın korkma dostum çünkü ölüm sadece bir başlangıçtır.

Sonun başlangıcı.

0|0
    0|0
    • korkmuyorum demeyeceğimde asıl sıkıntı o değilki

• Geçmiş olsun kardeşim.

Ama böyle şeyleri, kafana takma, kötü şeyler düşünme.

• eyv teşekkürler

• Öleni gömerler. Takma kafana

0|0
    0|0
  • hepimiz nasılsa bigün öleceğiz son durak ahiret

0|0
    0|0
  • Sen de ona yaklaş.

0|0
    0|0
  • Bol bol tevbe istiğfar et ve borçlarını da ödemeye çalış. Belki Allah, niyetine göre muamele yapar. Belki de gerçekten de ölümü hissediyorsundur. Çünkü bazı kişilere önceden beyan olurmuş. Durumunu ciddi olabilme ihtimaline göre yazıyorum. Günahların için, yapmadığın farzlar içn yalvar ve farzlara hemen şimdi başla.

1|0
    0|0
Yükleniyor...