Zlatan ve robben?

zlatan ibrahimoviç ve robben haberleri dönüyor bu sıralar neler diyorsunuz gerçek olma ihtimali nedir?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• İhtimal yok. Öncelikle şu an ki yönetimde vizyon 0. Daha emre çolağa söz geçiremiyorlar. Tek umudum Cem reyizin sponspor veya başkan olması (Türkiyedeki yasağı bitebilir) Zamanında jardelin gelmesinde büyük rol oynadı. O zaman bir ihtimal gelebilir bu iki isim.

0|0
    0|0
    • Orası öyle şu an tek adam akıllı Türk forvet Burak. Valla bu aralar yıldız gelecek diyorlarda bahsettikleri o yıldızın niasse olmasından korkuyorum :D

• :) al bendende okadar.. bugünki sol bek cok iyi di:)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Ibrahimoviç ile Galatadaray ilgileniyor.
    Psg ibrahimoviç yerine Neymari alabiliriz demisti Psg Ibrahimoviçi satmaya sıcak baktıginida aciklamisti genc bir forvet alicaklar.
    Para konusunda maliyeti Galatatasarayin istedigi rakamlarda olursa Galatasaray almak istiyor.
    Huntelaarla para konusunda sıkıntı yasamisti.
    Ibrahimovic veya Huntelaar Galatasarayin Transfer listesinin en basindaki 2 isim eger bu Transferler olmazsa Mario Gomez olabilir ve Maliyetide uygun.

0|0
    0|0
    • Hocam sağlam futbol araştırıyorum bu sıralar boşluktan:)
      mario gomez beşiktaşa gitcek gibi kesinleşmesine az kaldı huntelarıda almayıız
      İbrahimoviç bugün kamp kadrosuna alınmadı :)
      bir cok haber var
      galatarasrayda sponsor hallederse alabiliriz gibi yöneticilerden laf çıkıyor ne olur bilmem:)

• Mario Gomez e parayi veren alir maliyeti ucuz galatasaray arkaplana atmasa şu an yapardi transferini ama 1 Transfer belirleyip ustune gitmiyorlar Huntelaarda öyle oldu.

• Zlatan ; %0.01
    Robben ; %0.00

0|1
    0|0
    • Sende öldürdün be hoca:)

• Bak o robene verdiğim değer bile Galatasaray'a gelmesi için bile yeter. Yani her şey 4 duvar arasında geçiyor.
      Robben imkansızdır yerine Gervinho alınması daha iyi olur. Para olsa neyse ama yok

• Abi akıl var mantık var Robben Galatasaray'a niye gelsin? İbra icin de defalarca acıklama yapıldı ilgilenmiyoruz diye

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin yaptığı yıldız transferlerden sonra Galatasaray yönetiminin taraftar tepkisinden kurtulmak için anı kurtarma çabasıdır başka da bir şey değil. Şu an hepimiz biliyoruz ki gs bu maddiyata sahip değil.

0|0
    0|0
  • Yok kardes zor ya oara sknti almasina. aliriz. ama. uefa fairplay batirior herseyi 1 tane oyuncu alcaz ya da 2 ama cok fazla maliyeti olmucak

0|0
    0|0
  • yokla yöneticiniz benim haberim yok diyo cüneyt tanman... ama ibo gelir inşallah... robben bizde hacı :) fenerliyim

0|0
    0|0
    • Cüneyt kadar salak bir adam yok:) siz cok yaptınız usta yeter artık düşman çatlattınız:)

• gelecek daaha cok yıldız alıncak bana öyle geliyor bu sene lig izlenir

• inşallah :)

• Zlatan gelse nolacakki adamın kendine hayrı yok boş transfer olur robben imkansız

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe nin yaptığı transferlerden sonra şu an takımların hangi futbolcuyu getirip getiremeyeceğini kestirmek cidden zor fakat zlatan olabilir robben zor gibi.

0|0
    0|0
  • yüzde 0 (gsliyim)

0|1
    0|0
    • Bu sıralar cok dönüyor bende öyle düsünüyorumda genede gelirmi acaba :) diye bir sorayım dedim :)

• 15 m euro alıyorlar kluplerinde. Biz en cok sneijdere veriyoz o da 4 m euro :)

• Bence öyle bir ihtimal yok.

0|1
    0|0
  • Belki gerçek ibra kariyeri bırakıp gelmez gsde alamaz robeni de fener alır gs alamaz.

0|0
    0|0
  • Olum gülüyorum sadece Tomarl borcunuz var hala ibra roben diyorsun zamanında rvp dedin bak ne oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...