Eşinizin doğum anında yanında olmak ister misiniz? Ya kadınlar kocanızın yanında olmasını ister mi?

beyler eşinizin doğum anında yanında olmak istermisiniz?ya kadınlar kocanızın yanında olmasını istermi?

0|0
38|32

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

• ben istemem. o halde görünce bazıları soğuyor nolur nolmaz. dışardan çığlıklarımı duyup dört dönsün dokuz doğursun yeter :))

1|1
    0|0
    • Güzeldi :) Ama soğuyacaksa zaten, sadece o durumda değil her şeyde soğuyabilir. Gerçek aşk, sevgi varsa zaten soğumaz bunu bil :)

• Evet isterim ama sadece elimi tutsun , perdenin ötesine bakmasın , ettiğim küfürlere katlansın , bağırırsamda o sakin kalsın , hep tamam canım tamam aşkım bitti balım desin :((

0|1
    0|0
  • kesnlkle isterm ya destek lazım hem duygusal hem fiziksel savaş var orda.

0|2
    0|0
  • bayanlar doğum yaparken bir insanın çekebileceği acı desibelinden daha fazla acı çekiyormuş. bu bilimsel açıklama bi yana eşim yanımda olmalı tabiki.

1|1
    0|0
  • bi isterim diyorum bi istemem. isterim çnkü ne biliim yanmda olsun destek olsunn. güzel olur. bi de diyorum ki o an ki iğrençliği görmesin :D çünkü gerçekten berbat bişey ya. kaç kere girmişimdir doğuma millet ölüyo ölüyoo.

1|1
    0|0
  • esimin kapida beklemesini isterim. cigliklarim zaten yeterince etkileyecektir onu bide beni o halde görmesin dayanamaz. annem elimi tutsun yeter.

0|1
    0|0
  • isterim tabi

0|1
    0|0
  • evt yanımda olmasını isterim çnkü bebeğimi ilk kucağıma aldğmda onunda aynı heyecanı tatmasnı isterm

1|1
    0|0
    • bir baba, babalığı ancak bebeğin 6. ayından sonra bütün benliğiyle hisseder.

• Hemde çok isterim

1|1
    0|0
  • yanımda olsun isterdim ama hastanede böyle bir uygulama yoktu.

0|2
    0|0
  • girecek tabi , girmeli ! :)

0|2
    0|1
  • kesinlkle çok ama çok istyerim nsl acı çktiğimi grsn elimi sımsıkı tutsun öpsün koklasın okşasın beni sakinleştrsn bide bebeğimi ilk kucağıma aldğmdaki yüzümü grsn çok ama çok isterimm...

0|1
    0|0
  • Öyle bir durumda evet eşimin yanımda olmasını isterim.Ve bir kadının en çok desteğine ihtiyaç duyduğu kişidir kocası..

0|1
    0|0
    • dogru zaman - dogru yer - dogru adam. = cocuk isteği tez zamanda umarım

• hayırlısı olsun...önce okul şuan benim için..ama çocukları çok seviyorum işte..nerde görsem içim acıyor :( neyseee

• istemmm ama Allh korusunn :)

0|2
    0|0
  • Kesinlikle yanımda olmalı bebeğimizin ilk nefes alışına birlikte şahit olmalıyız

1|1
    0|0
  • Olsun,o anlarda sinir cikartmaya birebir oluyorlar imis.

1|2
    0|0
    • o konuda haklısın işte. bağırmak ve küfür etmek için en münasip kişi. hüsammm hüsammmm, bi daha bana çocuk dersen keserim o ç...ü:)

• Asla istemem

1|2
    0|0
  • O iğrençliğe tanık olmamalı. link

0|1
    0|0
  • yookkk istemem...çirkin görünürüm,rahatsız olurum falan doğuracağım varsa da doğuramam dışarda dursun daha iyi..

0|1
    0|0
  • hem isterim hem de "aşkım sakin ol" filan derse sinirden oracıkta bağırsaklarını ortaya döküveririm,neşterde elimin altında olcak zaten

bilmiyorum napsak

0|1
    1|0
  • İsterim ne kadar acı çektiğimi görsün çocuk sadece benim değil.

1|1
    0|0
  • Kalsın,olsun...

0|2
    0|0
  • Olsun tabiki, elimden tutup destek olsun bana.

1|1
    0|0
  • Ben istemem.Tek başıma acılara katlanmayı daha çok severim:))

0|2
    0|0
  • O bebek yalnızca benim bebeğim olmıcak. Onun da bebeği olucak. Bi zahmet yanımda olsun yani.

0|1
    0|0
  • O kadar zahmete girip çocuk doğuruyorsam yanımda olsun mümkünse.

0|2
    0|0
  • olmasın bence canını seviyorsa

0|1
    0|0
  • ben istemezdim ya bağır, çağır, yüzünün 1547634 tane mimiği aynı anda çalışsın korku filmi gibi bi hale bürün adam da o halimi seyretsin.. Yok istemezdim valla.

1|0
    0|0
  • Yanimda olmali..baska secenek yok..

0|1
    0|0
  • Saçma birşey tam rezillik

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 32

• Bu soruyu okudum,hemen şöle bir hayalettim etmez olaydım elim ayağım tutmuyor şuanda :) Ben dayanamam arkadaş öyle yok yok yok ben dışarda bile beklerken kalpten giderim. Çıkarım bahçeye peşpeşe sigara yakar turlardım heralde. Gece gece nerden getirdin aklıma içim tuhaf oldu yaa

1|1
    0|0
  • İstemem, ben efendi efendi sigaramı içer volta atarım dışarda

0|1
    1|0
  • ben sünnet olurken o yanımda yoktu, ben niye onun yanında olayım.. Herşey karşılıklı olmalı..

1|0
    0|1
  • Ben orada bayılır kalırım ya la.

0|2
    0|0
  • isterim tabii mümkünse...

0|1
    0|0
  • hayatımdaki en önemli kişinin en güzel anında yanında olamamak öldürür asıl beni...

hele de birazdan bu sayının ikiye çıkacak olma düşüncesi of yaaa,evlenmem lazım.

1|1
    0|0
  • ben isterim arkadaşım iyi günde kötü günde kolayda zorda daima birarada olma isterim =)

1|1
    0|0
  • hayır istemem

0|0
    0|0
  • tabiki de isterim

0|1
    0|0
  • İsterim tabiki neden istemeyeyim...

0|1
    0|0
  • isterim elbette

0|1
    0|0
  • ben sevmem o işleri. lanet olsun shameless ta vardı bir bölümde yine aklıma geldi şimdi.

ben 69 tl miydi neydi onu veriirrrr, doğumhanenin kapısınıda sigaramı içerek beklerim bro.

klasik ekoldenim ben ahaha

0|1
    0|0
  • iki çocuğumunda doğumunda bulundum. bence çok güzel.

0|1
    0|0
  • herşeyden çok isterim..

1|1
    0|0
  • ben isterim ama o o şekilde kıvranırken dayanamam

1|1
    0|0
  • ben isterim orada olmak

0|1
    0|0
  • Ne desem Havada Kalır...

1|1
    0|0
  • mümkün olacaksa çocuğumu kendi ellerimle bile çıkartmak isterim :) çok romantik lan

0|1
    0|0
  • ben olmak ısterim

0|1
    0|0
  • Allah muhafaza :)

0|1
    0|0
  • beni kan tutar :)

0|1
    0|0
  • o anki ruh halime bağlı

0|1
    0|0
  • Farketmez .

0|1
    0|0
  • kapının dışında daha mutlu olurdum

0|0
    0|1
  • Yanında olup, ona destek olmak isterim ama onu öyle görmek dayanabileceğim birşey değil. Zaten kapının önünde sesini duydukça, tabiri caizse "dört dönüp 9 doğururum" :)

0|0
    0|0
  • eskiden ayıp karsılanırdı bu tıp durumlar lakın gunumuzde o anı kayıt bıle edıyolar...

evet esımın elınden tutup en zor zamanında yanında olacagımı bılmesını ısterdım...

evlenırsemde aynı durum gecerlı olurmu kı :D

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ben almayayım. Cinsel hayatınız bitebilir. Hiç denemeyin derim.

0|0
    1|1
  • o isterse olur. yoksa öyle aksiyonlara gerek yok

0|0
    0|0
  • benim midem bulanır:=))

0|0
    0|0
  • isterim tabii o zor anında elini tutup, destek olmak sonuçta acı çekerek sana bir evlat veriyor o anında acısına ortak olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...