İş arkadaşımın düğününde maddi durumumuz kötü olduğundan altın takamayacağız. Ne yapmam daha doğru olur sizce?

Yarın iş arkadaşımın düğünü var aslında nikah kıyılacak ve nişanlımda tanıyor onu bende. Gitmemek olmaz ama ne yazık ki bu aralar maddi durumumuz kötü olduğundan altın takamıcaz. Nişanlımsa gitmeyelim olmaz öyle eli boş diyor. Ama bi yandan da ayıp olucak diye düşünüyorum. Napmam daha doğru olur sizce?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• nikah kıyılcaksa bişi takılmıyo ki düğünde takılır

0|0
    0|0
    • düğün yapmıcaklar sadece nikah olucak

• hmmm yaa 20-50 ne varsa öyle takın sonra kız arkadaşına durumu söylersin şuan durumumuz yok diye ondan sonra ev ziyaretine gittiğinizde evleri için bir hediye alırsın :) daha anlamlı olur

Erkekler Ne Diyor 7

• kapalı zarfda birseyler verir tebrik edersiniz.

1|0
    0|0
  • kesin gitmelisin para takarsın ama gıt ayıp olur valla

1|0
    0|0
  • takı takmak gibi bi mecburiyetiniz yok ki...

1|0
    0|0
  • Nikahta takı olmazki yada benmi yanlış biliyorum

1|0
    0|0
  • bişi olmaz nikah yapılıyorsa gidersinn kutlarsın çıkarsın hediye gerekmezz..

1|0
    0|0
  • yav herkez zaten 50 tl takıp geçiyor

yapabilirseniz sizde böyle yapın bitsin

0|0
    0|0
  • 80 lira sen 80 lira erkek arkadaşın verip bir çeyrek alıp gidin öyle eli boş gitmek olmaz. Yarın öbür gün sen belki şuan ki erkek arkadaşınla evleneceksin. Onlar size bir şey taktıkları zaman bir eziklik olmaz mı?

0|0
    0|0
    • cebinde 5 lira var mı diye sorsana sen :) uçan kuşa borcum var erkek arkadaşımla birlikte yaşıoruz zaten ondada yok ailedende istemek istemiyrm durumunuz kötü mü diye dırdır ederler.

Kızlar Ne Diyor 2

• git nikaha daha sonra takarsın altınını nolacak sanki yoksa yoktur bunun ayıbı olmaz

1|0
    0|0
  • akraban yada çok yakın dostun olmadığı sürece birşey takmanıza gerek yok ... birde nikahmış zaten ..

1|0
    0|0
    • haklısında ne bilim ortam nasıl olucak bilmiyorum millet takı için sıraya girerse yandık :)

• yuh o öyle şatafatlı düğünlerde olur merak etme :) tebriğe gider hediye alırsınız kafii..

Yükleniyor...