Eski erkek arkadaşınızın doğum günü...

Eski erkek arkadaşınızın doğumgünü ve o sizinkini kutlamamış olup zamanında davet ettiğiniz halde gelmemiştir...Şimdi eski erkek arkadaşınızla arkadaşınız ve bugün onun doğumgünü kutlamalımı yoksa kutlmamalımı? Sizden bir mesaj bile beklemezmi?Yoksa aklına bile gelmezmi?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Unut gitsin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ben beklerim açkçası 1 kişi ile çıktm daha kmseyle çkmadm 3.5 sene birlikte olduk. Gecen sene ailevi nedenlerdn dolayı ayrıldık ve 1 sene oldu ayrılalı ocağın 11 inde benm doğum gùnum atmasını bekleyeceğm umarım atar.. :(

0|0
    0|0
  • intikam alayım diyorsun yani ezikçe. bence kutla. hatta hiç lafını bile açma. erdem budur. o insanda kendini görecektir senin yaptığının karşısında.

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra beklemez

0|0
    0|0
  • aklına bile gelmez

0|0
    0|0
  • kısa br mesaj at ıstyorsan tabı

0|0
    0|0
  • kutlamadıysa sen nye kutluyrsun ki.. hee birleşmek istiyorsan onla tekrar, kutla o zmana..

0|0
    0|0
    • Kutlamadıysa kutlamanın anlamı bile yok

• bak cevabı biliyorsun işte.. boşver eskileri yeni limanlara bak ;)

• kafanı yorma salla gitsin bence şekerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne mesaj atıcam yahuu , banane ..

0|0
    0|0
  • kutlamadıysa kutlama , tavan yaptırma bir yerlerini.

0|0
    0|0
  • salla yha ne mesaj atacan ki o seni umursamamıç bile sende umursama sorma bile

0|0
    0|0
  • sakın kutlama

0|1
    0|0
    • zaten kutlasamda kutlamasamda bişey fark etmıyecek:)

• Kutlama canım ,cevap vermez daha çok üzülürsün .Bak benim eski sevgilim kendi ayrıldıktan sonra kutlamıştı ben umursamaz bir şekilde teşekkür etmiştim ,aylar sonra barıştığımızda ona bile üzülmüş söylemeişti.. ki benim amacımda oydu :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...