Böyle bir durumda pişmanlık duyup onu arar mıydınız bayanlar?

Bir erkekle ilk başlarda çok iyi arkadaşsınız ve çok iyi vakit geçiriyorsunuz.En ufak bir sorununuzda hep yanında oluyor küs olduğunuz zamanlarda bile.Bir gün erkek sizi sevdiğini söylüyor ve arkadaşlığınızı bitiriyorsunuz ve tekrar barışıyorsunuz.Bu olay 3 4 kere tekrarlanıyor ve her seferinde siz (yani bayan) barışmak istiyor.Çocuk en sonunda arkadaş olarak kalalım diyor.Bu arada face'de ilişki yapıyorsunuz (yalandan) Çocuk bunu ve birkaç tane daha yalanınızı öğreniyor ve size bir daha asla benimle muhattab olma bu kadar alttan aldığım yeter sen yoluna ben yoluma diyor.

Böyle bir durumda pişmanlık duyarmıydınız ve onu ararmıydınız ?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• ben olarak cevap vermem yanlış olur..yazdıklarına bakılırsa,bu hatun senden hoşlanıyor,orası kesin..yapman gereken tek şey uzak durmak ve beklemek..ilgisiz davranmak..bir süre sonra bahane bulup seni arayacaktır..arayıp sorduğunda bir süre soğuk davran sonrası malum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu karakter meselesi kardeşim,ben kendimi düşünsem büyük konuşmayayım da o yalanlar falan. olmazdı,bu soruyu bizim değil onun cevaplaması gerek yani vesselam:)

Hatta onun bile kararları değişebilir,insan bazen kendinden beklenmeyen şeyler de yapar çünkü;ifade edebildim mi?

0|0
    0|0
  • o arar yine seni dengesizlik böyle bir şey kendimden biliyorum ama senin pişman olacağın bir şey yok o aradığında ne yapacaksın onu düşün bence

0|0
    0|0
    • Ona olan sevgimi öldürdü ama yinede ona karşı bir zaafım var

• ben bu soruyu hatırlıyorum sanki

0|0
    0|0
  • böyle bir şey yapmayacağımdan ötürü arayıp aramayacağımı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu değişir dedikleri gibi karakterle alakalı ben olsam aramam.

0|0
    0|0
  • hayır aramam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...