Bu ülkede neden Fenerbahçe ne dese o oluyor? Beşiktaş ve Galatasaray'ın sözü geçmiyor?

bu ülkede neden Fenerbahçe ne dese o oluyor ? Meireles'e 12 maç ceza verildi büyük ihtimal 8 maç cezası inicekmiş,öyle bi gündem yaptılarki meireles'in hiç suçu yokmuş gibi hal aldı ortam,yöneticileri,başkanları çıkarma yaptılar tff'ye neden buluyolar bu gücü? Beşiktaş ve Galatasaray niye Fenerbahçe kadar güçlü değiller bu konuda?

Güncellemeler:
meirelesin cezası 4 maça inmiş ikisini çekti,ikisinide kupa maçında çekicekki zaten kupada oynamıyodu(onun için 4 maç ceza aldı zaten) karşı çıkan arkadaşlar cevap bekliyorum?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda 3-5 kere maç izlemişimdir o da göze çarpan cinsten. Futboldan nefret ederim hiç zevk almam yapılan muhabbetlerden tiksinirim. Fakat bu fenerbahçeden çok ama çok nefret ediyorum niye bilmiyorum. Arkadaşlarım hep aynı şeyi söylüyor yok işte neymiş Maradona demiş ki " bir ülke de en çok nefret edilen takım en iyi takımdır" demiş miş. He kardeş öyle öyle he demek istiyorum artık sen kendini bununla avut diyorum artık ne diyeyim. Ben futbol cahiliyim yorumumu dikkate almayın tamam mı. )

0|1
    0|0
    • kardeşim cidden cahilmişsin ben burada feneri kötülüyorum senin dediklerine bak beşiktaşlıyım ayrıca.

• Yorumum yanlış anlaşılmış ben orda feneri sevmediğimi söylemeye çalıştım dikkatli oku. )

• anladım anladım :D.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim görüşüme göre gs nin sözü daha fazla geçiyor.

0|0
    0|0
    • neden ?

• 3-4lük pancu zaferi kadar zevk aldığım derbi yok tabi

• aynen unutulmaz,zaten rekabet ozaman bitti :)))))))))))).

• Cezaya itiraz kabul edilmedi.

0|0
    0|0
  • 8 Maça indirmezler diye düşünüyorum tükürük yok diyorlar ama hakem raporunda tükürük var diye yazmış TFF bunu yaparsa hakem YALANCI damgası yer

0|0
    0|0
  • bu kani insanlarda gs lobisi sayesinde yayildi fb tek bir antep fistigi posetinden ceza alirken gs ana avrad sovup sahaya yuzlerce madde atarken bile ceza almiyodu fenerbahce dograniyo dogranmaya devam ediliyo adam tukurmedigi halde bu kadar net gozukurken ne diye hakem raporunda tukurdu yaziliyo anlayamiyorum

0|0
    0|0
    • gsde çok korunuyor ama fener kadar değil bu gerçek.Ben beşiktaşlıyım ayrıca beşiktaş içlerinde az korunan ve en çok dogranan takımdır.

• kimsenin sözünün geçtiği filan yok detaylı okursan haberleri sende farkedersin verilen cezada tükürme eylemi var diye ceza verildi lakin tükürme eyleminin olmadığı için itiraz edildi ve lig tv kameralarının farklı açılardan çekimiyle indirime gidilmesi talep edildi...

0|0
    0|0
    • beşiktaş ve galatasaray itiraz etseydi inermiydi ceza özellikle bbeşiktaş ?

• inerdi elinde delil varsa birşeyleri yapabilirsin somut birşeyler sunman lazım

• yaaa bırak allah aşkına kardeşim,bütün medya resmen hakemi bitirdi fener'i fener tvden daha çok savundu televizyon ve basın organları meireles'in yaptıkları unutuldu ve sadece tükürüğe bagladılar olayı buda fenerbahçenin lobi gücünü gösterir diğer takımlarda böyle biş yok

• fenerbahçe büyük takım ya ondandır:))

1|1
    0|1
    • ne alakası var?

• bu kadar abartılmazdı. şahsen düşüncem bu adam tükürmemiş olsa dahi en az 8 maç ceza almalı. engin baytarın olayındada tahkime gidildi ama bu kadar gündem meşgul edilmedi. gidildi az bile vermişler dedi tahkim:)) sonra dönüldü.:)

• ayak oyunlarını fener kadar oynayan takım yok halis'ide bitirdiler resmen,daha 2 hafta önce fırat aydunus az kalsın medya baskısıyla hakemliği bırakıyodu evine kamera bile gönderdiler bjknin bu kadar medya gücü olsaydı ligte rakipsiz olurdu.

• PARA tabiki

0|0
    0|0
  • tabi inecek engin denen kuduz köpek hakemi dövmekten beter etrri 11 maç aldı ayrıca meireles tükürmemiş hakeme..4-5 maçtan fazla verirlerse hepsinin ta ...

0|0
    0|0
    • adaletmi bu peki? tahkimin tff'nin fener uşaklıgı yapması.

• yani takımların korunmasında gs>bjk>fb mi diyosun sen ?

• gs nin lider olduğu kesin de diğer ikisi yer değiştiriyo zamana göre

• ne diyek :D adaleti adaletsizlerden beklediğimizdendir belki

0|1
    0|0
  • tff nun basındakıler ne ki adalet ne olsun

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım faktörü var ondan

0|0
    0|0
    • nasıl yani ? Aziz yıldırımdan hala korkuyolarmı diyosun?

• sen hangi takımlısın?

• fenerbahçe

• evde erkeğin sözü geçer

1|0
    0|3
  • Galatasaray'ın mı sözü geçmiyormuş? yapmayın lütfen

Adettendir: Beşiktaşlıyım

1|0
    0|1
    • Fenerbahçe kadar gücü varmı ? Ben beşiktaşlıyım renktaş.

Yükleniyor...