Gümüş rengi saçlı bir erkek için ne düşünürsünüz?

saçını gümüş rengine boyayan bir 30 yaş erkeği itici midir?(yani ilk denemesi olacak yaşlandığında nasıl olucağını merak ettiği için ama beğenirse sürekli boyayabilir) yalnız şunu özellikle belirtmek istiyorum gümüş rengi saçın yanında siyah uzun sakal olacak özellikle bayanların cevabını bekliyorum not:uzun sakal dediğim için hemen aklınıza mağara adamı gelmesin o kadar da değil

Güncellemeler:
gümüş dediğimde yaşlanınca saçların alacağı rengi kastetmiştim yani demir kırı sanırım

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Yaşlanınca alacağı o renge biz beyaz saç diyoruz ne gümüşü..

Tek kelime, itici.

0|0
    0|0
    • sorduğuma pişman ettiniz

• Bunlar tavsiye, alınacak bir şey yok. Gereksiz bir deneme. Nasıl olsa bir gün ağarlaşacak.. Sen istesende istemesende

Kızlar Ne Diyor 7

• gümüş değil kül rengidir o senin kas ettiğin bence.

0|0
    0|0
  • bazı erkeklere çok yakışıyo kır saç ama bence sen boyama siyah sakalla garip durur

0|0
    0|0
  • yapmasın lütfen.

0|0
    0|0
    • sanırım boyaması anlaşılacağı için değil mi?

• kızmadım, cümle sonuna zaten gülücük ifadesini iliştirmiştim

• peki o zaman kusura bakma

• hımm muhtamelen kafasına yaldızlı boya döküldüğünü düşünürüm gümüş renkli :)

0|0
    0|0
  • uzayli oldugunu geldi aklima ilk soru basligini okuyunca..

KIr baska bir karizma katiyor erkege.

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • İticidir.

0|0
    0|0
    • iticidir derken sırf saç rengi için mi dedin yoksa gümüş saç siyah uzun sakal kontrastı için mi

• Ne istiyorsan onu yap.

• kusura bakma çok ısrar ettim galiba ama bayanlardan tek sen cevap verdin

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyazlarından kurtulmak isteyen insanlar varken sen beyazım olsun istiyorsun ilginç ve saçlar beyaz sakallar siyah hiç uyumlu olmaz . Birileri sana ilgi duysun istiyorsan farklı yolları seç .

0|0
    0|0
  • doğal halidne bırak ne gerek var şimdi yaşlandığındaki hali merak etmeye :)) daha o yıllara görmene çoooookkk uzun yıllar var inş. Boşver gençliğini yaşa, yaşın neyi kaldırıyorsa onu yap derim ben. Boyamana gerek yok

0|0
    0|0
  • Bence kimsenin cevabını umursama. Hatta böyle bi soruya bile gerek yok. Dene ne olucak ki beğenmezsen eski rengine dönersin. İlla ki birileri beğenir herkes aynı değil yaa

0|0
    0|0
    • yalnız bayanlardan bildiğim bir şey var:saçı koyu renkten açık bir renge boyayınca tekrar koyu renge çevirmek biraz yıpratıyor sanırım

• bozdursak kaça gider =)

0|0
    0|0
    • TRT 1in teleteksini aç 500 yaz ekonomi kısminda gösteriyor :))

• yok neden alınayım ki sonuçta fikrinizi soruyorum sağol cevabın için

• bende teşekkür ederim anlayışın için

• YAPMA BNCE

0|0
    0|0
  • Şaka yapıon de mi doğru söyle :)

0|0
    0|0
  • nasıl istiyorsan öyle yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...