Nelere dikkat etmeliyim?

Spora baslayali fitnessa 1.5. Ay oldu hactada kac gun gitmeliyim 5 gun gidiyordum hoca kendine zarar verirsin dedi. ve her gun diyetime uyuyorum fakat gunde bir defa oluyor ama kesin mesela bir dilim kepek ekmegine nutella surup yiyorum veya annemin yaptigi asiri yagli olmayan yemekten felan bir tabak felan kaçiriyorum bunun zarari olrmu bana?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet listeni çalışma programını çalışma stilini gormeden vücuttaki hedefin bulk mu definasyon mu Bunları bilmem gerekiyor A diyorsun temiz bir kas kütlesi kazanacam diyetinden hic taviz vermemen gerekiyor anca 15 gunde bir kere 1 öğün istediğini yiyebilrsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Diyetisyene gitmeni öneririm sana diyet listesi verir Spora gelirsek spor hocası vardır orda ona sorarak ona göre kaç gidebileceğini öğrenirsin fazla zorlama derim
    Nutella kullanma kilo yapanların başında geliyor

0|0
    0|0
  • 5 değil 3 gün olmalı!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk günden beridir 5 gün gidiyorsan 4'e indirmeni tavsiye ederim.2+1 şeklinde uygulayabilirsin. Normalde ilk ay için gün aşırı tavsiye ederim ama böyle bir kondisyon yakaladığın için 4 güne indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Haftada 4 gün ideal kalan 3 gün dinleneceksin ve mesela bir gün biceps çalıştın büyümesini istiyorsan aradan 2 gün geçmesini bekleyeceksin tekrar orayı çalışmak için mesaj atarsan sana program vs yazabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...