Kasların daha belirgin olması için ne yapabilirim?

İlaç alacak para yok öncelikle bunu belirtiyim. Ben yağlı şeyler yemiyorum yesemde günlük 50 gramı geçmiyor günlük. Vücut çalışıyorum ama irileşiriyorum kaslarım belirgin değil http://galeri7.uludagsozluk.com/264/vucut-gelistirme_413176.jpg bu şekilde olması gerekirken http://img-yenisafak.mncdn.com/mnresize/619/1000/resim/imagecrop/2015/06/16/resized_66c9e-A449571_04.jpg bu şekilde hiç belirgin değil. Ama kas oranım var ama dışardan bakınca illa güneşe çıkınca belirgin oluyor yoksa iri duruyorum buna ne gibi bir çare üretebilirim. Spora yeni başlamadım 2-3 senedir çalışıyorum kickboksa filanda gittim sürekli çalışıyorum ama olmuyor

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• daha çok azim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O adamin vicudu kas yapisi oyle seninki oyle sanmam onunki gibi olcagini

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana bikaç tavsiyem olsun.
    1-Olmazsa olmaz koşu
    2-Şınav (günde 2 defa çekebildiğin kadar)
    3-Ağırlık (kaldırabildiğin kadar 10 tekrar 4 part)
    4-Yorulunca dinlenme
    5-İp atlama (kol ve karın için ideal)

0|0
    0|0
  • Kardesim azim falan demisler gereksiz şeyler ben calisiyorum resimlerine falan bakmadim sadece kaslarn belirgin olmasi icin demissin onu okudum 1. karbonhidrat yag seker kullanma 2. kasların kabarmasıni istiyosan agir kilolarla az tekrar yap ama kaslarin cizgilerinin belirginlesmesini istiyosan hafif kilolarla 20 30 tekrar yaparak istedgn wucuda ulasabilirsn dedigim seyler 3. hafta basinda farkliliklari belli eder resim cekerek basla kolay gelsin

0|0
    0|0
  • yağ oranını azaltman gerek DEFİNASYON deniyor ona özel programlar var netten bak.
    Ve çalışmalarını da yine aynı tempoda devam ettir fazla tekrar çalış diyenlere inanma fazla tekrar kası şekillendirmez.

0|0
    0|0
  • O ilk resimdeki gibi olman için uzun süre lazım ve tabi ki beslenme ve kardio ağırlıklı definasyon yapman yani vücudu parçalaman lazım o da zor bir süreç tabiki.

0|0
    0|0
  • İlaçsız zor iş İlaç dediğimde gerçek ilaç Adlarını yazmam doğru olmaz o yüzden yazmıyorum

0|0
    0|0
  • Zayıfla biraz sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...