Bir erkek size seninle bir şey konuşacağım dese ve bir yere davet etse ne düşünürdünüz?

Benim hoşlandıgım bir kız var.Bu kızla sürekli göz göze geliyoruz.Bir çok kez bana bakarken yakaladım onu.Aslında ona aşık olmamında sebebi bu.Hep göz göze geliyoruz ve çok güzel bir kız zamanla birşeyler hissetmeye basladım ona karsı.Bir kaç gün önce ona söyle birşey dedim.Yarın müsaitsen birşey konusmak istiyorum seninle dedim.Oda yarın işi oldugunu ama boş vakti olursa haber vericeğini söyledi.O gün hiç bir mesaj flan atmadı.Aradan bir kaç gün geçti ve bana hiç sormadıda ne konuşcaktın yada işte yarın boşum istersen yarın konusalım gibi birşey demedi.Ama beraber aynı ortamdayken hiç birşey olmamıs gibi normal davranıyor bana karşı yine bana bakmalar devam flan ne yapmaya calısıyor bu kız anlamadımki :(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Anlamış da ne demek istediğini anlamamazlığa geliyor , arkadaş kalalım böyle iyi demek istiyor ...

0|0
    0|0
    • ama öyle olsa tavırlarını değiştirmezmiki?

• Çünkü sen o an ona bakıyorsun başkasına değil ..

• ben ona bakmıyorkende onun bana baktığını görüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki de gerçekten işi vardı.Aynı teklifi bir daha yap.İsterik gibi görünmemek için aptala yatıyodur.

0|0
    0|0
    • gerçektende işi vardır ona inaniyorum zaten hiç düşünmeden söyledi işi oldugunu yalan söylese düşünürdü flan banada istekli görünmemek için öyle yapıyor gibi geliyo çünkü geniş bir kız degil kendini ağardan alıyor diye tahmin ediyorum

• Hiç durma, bir daha teklifi yap ;)

• Zaten olumsuz düşünse benimle konusmazdı hiç demi mesela gecen gün aynı ortamdayken kendi laf attı bana güldü ?

• "Kesin aşık bu bana ya."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Utanıyordur.

kız kaç yaşında bilmiyorum ama bu durum genelde ergen kızlarda görülür.

0|0
    0|0
  • banada aynısı bole oldu ama kız başkasıyla çıkıo şimdi heveslenme derım

0|0
    0|0
Yükleniyor...