Evlendiğinizde karınızın yanınızda yellenmesi sizi rahatsız eder mi?

bir bayandan hep incelik beklenr. Evlendiğiniz zamn bir bayanın yanınızda yellenmesi gaz çıkarması sizi rahsız edermi

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• benım mıde problemım var gastrıdım var. erkek arkadaşım bu arada 5yıldır birlikteyız geğiriyorum ::( ama hasta olduğum için ister ıstemez çıkıyor bazen tutuyorum aşkım rahat ol diyor ama hıç os..rmadım :D onuda o yapıyor bende sorun yapmıyorum bunlar gayet doğal normal şeyler takılmaya gerek yok bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgilim dogal karsilar bence hatta kimyaci oldugundan kokudan ne yedigimi analiz etmeye kalkabilir :( cok sevmekle alakali sanirim ama ben huylu oldugumdan dayanamam gibi :(

1|0
    0|0
  • Bayanlar yapmaz herhalde:D Ama aklıma birşey geldi çok komikti erkek arkadaşım yanımda uyurken yapmıştı bi keresinde kendi farketmedi tabii insan bi tuhaf oluyor ilk başta da gülemiyor.

1|0
    0|0
  • çok komik sence

0|0
    0|0
    • bayandan beklemem ben. tamm ses cıkrmam ama tıksınırım. bu tu sey ne kadr insancıl olsada çıkan ses ve koku kabalık timsali erkeklern yapablcgi sey gibi

• bende gaz sorunu var çok korkuom bundan utanç verici bişey :D

0|0
    0|0
  • ben sevgilimin yanında os..mustum onun yanımda olduğunu unutarak :D

0|0
    0|0
  • bunada alısırsın benım annem babmın yanında senfonı yapıo bazen cok uzun cıkıyoda babamda hemen odayı terk edıyo basın batsın karı dıyerek:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• başlarda komik gelir 1-2 gün kadar sonrasında bunu huy haline getirmişse eğer ayrılığa kadar bile giderim tabi düzelmezse

0|0
    0|0
  • Bunu yapacak insan yoktur bence evlide olsa bir mesafe olmalı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...