Sizden hoşlandığını düşündüğünüz birinin başka birinden hoşlandığını size söylemesi hakkındaki düşünceleriniz?

Biraz daha açmak gerekirse biriyle yeni tanıştınız ve iyi anlaşıyorsunuz ortak noktalarınız var konuşmalar diyaloglar çok güzel öyleki o kişi sizi görmek istiyor espriler ve iltifatlar yapıyor yani beraber olmayı bir anlamda düşünebileceğiniz biri ve siz onun hakkında böyle düşünürken birden bir konu hakkında görüşlerine ihtiyacım var diyor ve başlıyor başka birinden hoşlandığını anlatmaya...

evet arkadaşlar itina ile yorumlarınızı bekliyorum :D

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi bir arkadşım var. Benden kopamıyor ama sevdiği kızda var ve sevdiği kız benim de arkadaşım. Bizde arkadaşız ama çocuk bazen öyle sözler söylüyor ki beni sevdiğini düşünmüyorum değil. hatta çevremdekiler bile aynı şeyi düşünüyor. AMA ben tepkimi koyuyorum. başta sevdiği kızı tanımadan önce bende acaba derdim. sonra asla dedim düşünmedim bile. yani kısaca başkasını seviyor yada hoşlanıyorsa bekleyceksin. ortadan konuşucaksın. hani ne sevdiği kızı çok öveceksin nede kendini ortaya çok süreceksin. güzel arkadaşlığınıza devam edeceksin. he birde sen çok fazla aramayacaksın. çünkü sen aradıkça o daha çok senden uzaklaşır. ortada yürü misali. sanada geçmiş ola :D

0|0
    0|0
    • vay Çakkal ..

• yakışıklı erkekle çirkin kız arkadaş olur güzel kızla çirkin erkek arkadaş olur çirkin kız çirkin erkek ve tam tersi farklı sonuçlar doğurur herzaman bu böyledir böyle olmaya devam edicek :D

• çakallık değil ki bu mantık işi ne sen üzülürsün böyle olunca nede o hemen kararı verip gitmez senin yanından. Hatta asıl o kararsız kalır ve en sonunda doğru yolu bulur bence. oda inş. sen ollursun hayırlısı ise diyeyim. ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• sesimi çıkartmaz link bunu dinlerdim :P

0|0
    0|0
    • yok canım daha neler cehenneme kadar yolu var ne gömücem kalbime :D

• giden gitmiştir gittiği an bitmiştir ben gideni değil giden beni kahbetmiştir !

allahu ekber!

• :D eheheh iyiydi

Erkekler Ne Diyor 3

• söylediği kişiyi kötüler,eşcinsel o felan derdim :)

0|0
    0|0
  • Fişi Çek, Otur.. Yapacak Bişey Yok...:)

0|0
    0|0
  • içten içe kıyametin koptuğu andır. fena koyar adama:D

0|0
    0|0
    • koyuyor koyuyor koyuyoorr - göksel remix :P

Yükleniyor...