Cevabını bulamadığınız sorular neler?

Benim cevabını aradığım aklıma takılan soru var mesela insanlar fal baktırmaya giderken randevu alırlar.İyide bu falcı şahıs zaten geleceği gördüğüne inandıkları için gitmiyorlar mı neden randevu alıyorlar.Adam kimin ne zaman geleceğini zaten biliyor kendini ona göre ayar çeksin :D

Bir soru daha var bunu tasiciyi çevirip sorsam cevap verir gerçi ama ben yinede sorcam.Taksilerdeki taksimetre taksi geriye gittkçe çalşır mı ? .Yada araba hızlı gidiyorsa daha mı çok yakıt yakar gibi gibi.Saçma gelebilir ama bilmiyorum valla :D

Hadi kaynatın. saygı çerçevesi içerisinde.İyi geceler :)

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Var tabi hayat sorudur zaten en sıradanlarından birkaç tane yazayım.

Gerçekten bir Tanrı varmı ?

Ölümden sonra ne olacak ?

Hayatın amacı ve yaşama gayemiz ne olabilir?

1|0
    0|0
  • link

bide evet araba hızlı gidersen daha çok yakar devrini ve vitesini ayarlaman gerek.

2|1
    0|0
  • link teki adam niye böyle?

bir de yaşam ölüm hakkında cevap bulamadığım soru: koca bir neden? madem her şeyin sonu var niye başlıyor? madem yeni bir hayat var yeni alem var niye? özündeki sebep ne?

0|0
    0|0
  • taksimetreler km hesabı çalışır :D kolay sorudan başlıyim dedim :D geri geri gitmez taksici zaten :D mecbur kalmazsa :D hızla da alakalı değil sade km.

falcı mewzusuna gelince ben falcılar geleceği görüyorsa bile herşeyi bilemez. senin mantıkla adamın gitmesine gerek yok ki niyetlense yeter falcı onu anlayıp bi kağıda yazıp ewine göndersin :D bu daha iyi olmaz mı? :D sıra derdi de olmaz :D randevu dan daha etkili :D eline bakıyo kahve ye bakıyo ne bilim suya bakıyo. orda olman gerekiyo ondan randewu alıyosun ztn :D

0|0
    0|0
    • biri hızla alakalı demiş biri ne alaka :D

• yok canım hızla alakalı olsa olabildiğince hızlı gider adamlar :D hızlı gidince fazla yakıt harcar sade

• Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yeminindea rabami temiz kullanacagim seklinde bir madde mi vardir? bunu cevabını bulamadım hiç

1|0
    0|0
  • Hem Geleceği Görüp, Hem Fal Bakıyor Olabilir mi İnsan..? Gitsin Şans Oyunu Oynasın Sonucu Önceden Bilir Ne de Olsa... Üç Kuruşa Telve Kurcalamamış Olur Hem...

0|0
    0|0
  • falcılar bişeyi göremezler yorum yaparlar atarlar tutarlar.. taksimetre tekerlek döndükçe çalışır geri de gitsen çalışırr.. dururkende çalışır belli bir süre...

0|0
    0|0
  • Neden yasiyorum acaba dedim. Sordum hep kendime niye varim bu dunyada. Bunun cvbini bulamadim. Sence sen neden yasiyorsundur

0|0
    0|0
  • link cevabı bulunamadı.

0|0
    0|0
  • birinci sorunun cevabı: falcıların yüzde 99u bu işi para için yapar, kimsenin gelip gelmeyeceğini bilmezler, ikinci sorunun cevabı taksimetre geriye doğru giderken para yazmaz, hatta hiç bir araç geriye giderken kilometre göstergesi bile yazmaz

0|0
    0|0
  • daha kötüsü şu,uyuyan birine Uyuyormusun,uyudun mu ? gibi soru sormak .tam bir facia (:

0|0
    0|0
  • Heee geleceğe dair herseyi goruyor ama 50 papele fal bakıyor. Çok zekice :))

0|1
    0|0
  • Neden hiç sevgilim olmadı? Hayır tipsiz de değilim.

0|0
    0|0
  • İnsanlar nefretini çok kolay ifade ederken, sevgisini ifade etmekte neden zorlanır?

0|0
    0|0
  • falcı benim buyur istediğin vakit gelebilirsin :D taksimde var binde gezelim öğren :D

0|0
    0|0
  • Ne zaman öleceğim? (bence bu sorunun cevabını kimse bilmiyor)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• *Sınavlar açıklanırken, kağıdını neredeyse boş veren öğrenci, neden geçip geçmeyeceğini merak eder? Heyecan da yapar ayrıca...(bu bendim)

*Anneler geceleri nasıl bu kadar korkunç uyanabiliyorlar? Gençliğim kabuslarla geçti bilgisayar başındayken karşıma çıkması korkusuyla...

Bu kadar..

bunlar da saçma sapan oldu...olsun..gece 4:11 saat..

1|0
    0|1
    • yoo gayet normal :)

• annelerin çocukları bilgisayar başında yakalama gibi bir hobisi var. eskiden televizyondu şimdi modernleştik televizyona bir şey demiyorlar. )

• Beni gozlerim acik yatarken bile gorse diyor diyecegini .. Teknolojiye ihtiyaci yok eheh

• insanlar ilk çağda konuşmayı bilmiyorlarmış acaba sonradan ne olduda bir anda konuşmayı öğrendiler çok merak ediyorum. hele bu konu hakkında bazı bilim adamlarının tuhaf yorumları ve araştırmaları varken ciddi ciddi merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • neden hep kız kızı kıskanır bunun cevabını bulamadım hala

0|0
    0|0
Yükleniyor...