Eşcinsel arkadaşınız size açılsa ne yapardınız?

Eşcinsel arkadaşınız size açılsa ne yapardınız ? Tepkiniz ne olurdu ?

0|0
912

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Anlayışla karşılarım, yadırganacak bir durum yok. Eşcinsel arkadaşım vardı ama ben zaten biliyodum açılma durumu olmadı. Duygusal anlamda açılırsa şok olurum..

0|1
    0|0
  • saygı duyarm öyle arkadaşlarımda var

0|2
    1|0
  • ha soyle desene ya o onun tercihi saygi duyulur

0|1
    0|0
  • Saygı duyar, sonrada teklifi değerlendirirdim :D

1|1
    0|0
  • hayir der dahada gorusmem

1|0
    0|2
  • kabul etmez arkadaş olarak devam ederdim. hem bana aşıksa daha eylenceli olur hemen istediğimi yaparız :D mesela o çarşıya ben alışveriş merkezine gitmek istiyorum benimkini kabul eder heralde :P eylenceli bir deneyim olurdu asdfg :D hediye falan alır belki :D

0|0
    0|0
  • hımmm.öncelikle çok şaşırırdım anlamadıysam .hadi ya tercih tabi derdim bozuntuya vermezdim.içimden de vay anasını görüyon mu ne çıktı bizimki derdim.bana yazıyosa da no baby ben erkeklerden hoşlaşıyorum arki kalalım derdim herhal:D

0|0
    0|0
  • Ona bu yaptğın yanlış deri.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şok olurdum.muhabbeti keserdim.ama yine gördüğümde selam verirdim.

2|1
    0|0
  • Yurtta bi arkadaşımın odasında kalan arkadaş biraz senin dediğin gibi, bi keresinde duş aldıydım spor yaptıktan sonra, o da duşun önündeki koridordaymış, ben saçlarımı kuruturken bi uzun uzun süzmeler falan baya bi rahatsız oldum, biliyorum çünkü neden olduğunu, benim de vücut iyi biraz, noldu neden baktın dedim, hiiç falan dedi, ya olum dedim bana böyle bakam rahatsız oldum falan dedim o da tamam kusura bakma dedi başka bişey demeden gitti, bunu gören arkadaşlar da beni gey ilan ediyolardı da nerdeyse ağzınızı burnunuzu kırarım dedim engelledim söylentileri :D

0|0
    0|0
  • bizimi mikecen oğlum derdim.

1|2
    1|1
  • Kazım naptın olum :(

2|0
    0|1
  • açılırken ne dediğine bağlı, davetkar davranıyorsa uzaklaşırım xD, eğer durumunu anlatıyorsa çok bişey değişmez

1|0
    0|2
  • kutu gibi kapatırdım onu denizin dibine atardım.

1|0
    0|3
  • naslı açılsa

0|0
    0|0
  • Bana yavşamadığı sürece sıkıntı yok. Ama yavşarsa link

1|0
    0|0
  • way be mehmet abi sen neymişin be abi ://

1|0
    0|0
  • bana bulaşma hacı da ne ediyosan et derim

1|0
    0|0
  • Yapma demiyorum hobi olarak yine yap derim

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım eşcinsel olduğunu söylemişti bana ve olabilir dedim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...