Fenerbahçe neden iyi sinyaller vermiyor?

Bugün Sivasspor-Fenerbahçe hazırlık maçı vardı bildiğiniz gibi. Ba-Kadlec kadar kötü tandem hayatımda görmedim. Bireysel performanslar dışında bu takımda iş yapacak kimse yok. Orta alanda pas yapamıyor. Herkes kenara alpere, canere oynuyor onlarda ileriye top sürerek ya da uzun topla top taşıyor. İso döneminde bile bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum ben. Maçı kazandık ama böyle oynarsak pereira 10. haftada teneke bağlı bir biçimde kovulur. Siz neler dersiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Türklerin sorunuda aynen bu takım geçen maç yaptı 7-0 yendi takım süperdi. sonraki maçı zar zor şansında yardımıyla 3-2 yeni takım kötü napıcaz oldu. Her konuda öyle değilmiyiz hem her konuda sabırsız hemde hayatı hep siyah ya da beyaz olarak görüyoruz. Takım yeni kurulmuş daha hep birlikte taoplasanız 15 gündür çalışma yapıyor. Oynanan maç sadece bir antreman maçı. Erken antremanlara başlamakta avantaj değil çünkü ağır kondisyon antremanları yapılıyor. Oyuncular aksine daha yorgun. Ayrıca hiç bir akıllı ve profesyonel oyuncu bir hazırlık maçında kendine zarar gelsin istemez. Canını dşine takıp oynamaz. Bunların hepsini düşününce bence hiç bugünleri önemsemeyin. 27 Temmuzdaki maçta değerlendirin. Hatta oda yanlışta hadi tüm sezonu etkiliyecek diye söylüyorum. Yoksa 2-3 ay sonra değerlendirip ona göre yorum yapmak lazım. Fenerbahçe bu ligin çok çok üstünde bir kadro kurdu ama bu demek değilki her maçı kazanacak tek kale oynayıp 3-5 atacak. Eğer böle olsa zaten futbol bu kadar sevilmezdi.

0|0
    0|0
    • Güzel kardeşim, bu takımın iki hafta sonra çok önemli bir eleme maçı var ve fizik durumu b*k gibi. Ben 7-0'lık maçtan sonra hooo takım süper falan demedim. Bugün de berbat demiyorum. Sadece iyi sinyaller vermiyor diyorum. Orta sahada, box-to-box diye tabir edilen bir oyun kurucu yok. Josef denilen çöpe 8m verene kadar, gidip Guarin gibi, Ramires gibi bir oyuncu alınsaydı ya!
      Bu kadronun her maç olmasa bile en az iki üç maçta bir 4 gol atması lazım. Hücum gücü ciddi anlamda ligin açık ara en iyisi konumunda. Orta sahasında topal yoksa ligin en kötüsü. Defans keza öyle. Kale öyle. Takımda hazır bulduğum iki üç oyuncu var ama bunlarda tek başına bize turu getiremez.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sürekli yabancılara güvenip yeni oyuncu alıyor boşa israf şöyle bir gerçek var türkiye de futbol kötü o adamlar buraya para yemeye geliyor oynamaya değil zaten hepsi tesadüf bir biçimde gelince sakatlanıyorlar bence artık oyuncu almayı bırakıp okul açıp bunlarının eğitimi vermek lazım anca böyle çözülür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• daha çok erken kardeş üstelik şampiyonlar ligine bir kalsın hele takım yavaş yavaş oturacak kadro herkes yeni bir alışsınlar zaman içinde takım gibi oynayacaklar

0|0
    0|0
    • Olabilir. Ben zaten berbatlar hep öyle olacaklar demiyorum. Takımda ne ruh var ne de bir oyun anlayışı. At canere, at alpere onlar taşısın olur mu yahu? Kadlec ve ba yan yana olmamalı. Kadlec, diego, meireles bu takımda ilk 18 e bile giremezler.

• Bende onu diyorum zaten alternatif yedek olur kadlec ve ba 😊

• Yine de sakat. Büyük ihtimalle bir stoper alınır artık bu maçtan sonra.

• işin ilginç yanı fener daha fazla zamandır kamp yapıyor sivastan

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle. Bu adamlar kondisyon yüklediler, müthiş tesislerde çalıştılar ki hocaları da çok iyi antrenör. Kendi ekibini getirdi, kendi kadrosunu kuruyor, kendi mantalitesini yerleştirdi ama ben hiç de iyi sinyaller almıyorum. Tüm emekler boşa gidecek gibi duruyor. Bu futbolla bırak ligi Türkiye kupasını kazanamaz.

• Kesinlikle. Volkan ayusundan kurtulamayacağız bu senede anlaşılan.

• Fark ettiysen Fener 6 oyuncu değiltirdi 20 dk da maçı çevirdi hoca Takımı deniyor Ba yı bilmemde fabiano çok boş transfer bu sene banko 11 ler stoch topal nani perise sow kjear alves alper caner volkan G. gönül

0|0
    0|0
    • Casillas ile anlaşılmış, Pereira yok demiş. Gitmiş eski öğrencisi Fabiano'yu alın demiş. Ba aynı şekilde (Boateng iddiaları var). Bana göre Fernandao, Şener, Kjaer dışında şu anda diğerleri Fenerbahçe seviyesindeki oyuncular değiller. Nani ve Persie'yi yorumlamıyorum çünkü ikisi de şu anda kapalı kutu gibi.

• Ya bunlar hikaye haberler hep casillas la anlaşılcak TD istemiycek başkanda onay vercek inanmayın böyle şeylere kjear iyi oynuyor fernandao webodan iyü bu sene boş transfer fabiano

• Bu takım ligin ortalarına doğru fırtına gibi eser bence şu an çok yeni.. Şampiyonlar ligi ön elemeleri zor tabi inşallah geçeriz

0|0
    0|1
    • Ligin ortalarına kadar beklenecekse pereiranın işi ne? Gelsin aykut o da ligin ortalarından sonra iş yaptırır.

• takım çok yeni ondan dolayı birbirlerine alışmaları lazım

0|0
    0|0
    • Katılmıyorum. Takıma Şener, Fernandao, Kjaer en önce geldi. Ba, Riberio, Souza daha önceden Pereira ile çalıştılar. Nani ise, kalitesiyle oynaması lazımdı. Şu an gözümde Nani'nin Muhammed Akarslan'dan farkı yok.

• Orta saha yokki problem olsun.2 stoper,2 bek,2 ön libero,1 forvet arkası 2 kanat 1 forvet oynadı bugün ilk yarıda.

• düzelir inş

• Bende bugün oyundan memnun değildim ama emin ol bu takım uyum sürecini atlattıktan sonra uçar

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum. Takımın çok önemli bir mantalite sorunu var. Dan dun oynayarak Anadolu takımlarına karşı başarılı olamazsınız. Oyun bir süre sonra doldur boşalta dönüyor resmen. Herkes canere atıyor, caner de ceza sahasına dolduruyor. E ne anladım ben Pereira, hani senin oyun anlayışın? Hani köpek gibi saldıracağız, agresif hücum yapıp önde basacağız söylemlerin? Eğer bugün Dnipro karşısında da söylediklerini göremezsek Pereira gidicidir, benden söylemesi.

Pereira'nın yaptığı oyunun daha iyisini İsmail Kartal da yapıyor. O hem üstelik, takıma pas da yaptırıyordu.

Yükleniyor...