Kadın veya erkeğin güzel olmasının kıstası nedir?

Bir kadin veya erkegin güzel olmasi. Nedir bunun kıtsasi_?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• güzelliğin kıstası budur ! link

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana göre güzelse/yakışıklıysa; kimin beğenip beğenmediğinin önemi yoktur. Dünya güzeli/yakışıklısı da olsa ben beğenmediysem yine önemi yoktur. Yani göreceli...

0|0
    0|0
  • güzel olabılırsın ama cooook guzelsen yada coook yakısıklıysan hayata 1-0 onde baslamıssın demektır bana göre..

0|0
    0|0
  • Hangi kadın erkek

0|0
    0|1
    • BURDA GÖRDUGUM SORULARA EN SAÇMA CEVAP VEREN SENSIN. NE ZMN SORULARINA BAKSAM SADECE XPER IN YUKSELME DERDINDESIN. BUYUK İHTİMAL BI ERGENSİNDE. BU KADAR SÖLUORUM.

• Güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa.Gönülün sevdiği kişiye güzel gelir.

0|1
    0|0
  • Sadece uyumlu olması yeterli. Kasmaya gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kuru fasulye pilav yemeye var mısın dediğim de soğan da varmı diyen tüm kızlar benim için güzeldir :)

1|0
    0|0
  • insanın yüzüne öyle bi nur verir ki Allah en çirkin insan bile gönle hoş gelir. çünkü o, suret perdesini aradan kaldırır. o nur olmayınca ben etkilenemiyom kimseden işte.

1|0
    0|0
  • Kızlar erkekte tipe erkeklerde kızda güzelliğe bakar.

Acı gerçek.kimse birinin iç güzelliğini sevmez.

0|0
    0|0
  • allah vergisi bide kişinin davranışları.çok yakışıklı/güzel yaratılmışsındır ama davranışlarınla saçmalıyorsundur o yakışıklılık/güzellik beş para etmez.ama o yakışıklılık/güzelliğe adamlık/kadınlık eklersin efendilik eklersin senden paşası olmaz.

0|0
    0|0
  • bu sabit bişey değildir ki kişinin zevkine göre değişir sonucta

0|0
    0|0
  • baktığında hoşuna gidiyorsa güzeldir. link mesela bu çirkin ama ben beğeniyorum. demeki bana gore güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...