Hayatınızın olmassa olmazı nedir?

18 Yaşındayım.Hayatımda olmassa olmazım dediğim şeyler oldu."Onsuz yapamam,Herşeyim "- falan gibi.. İnsanın yaşı arttıkça herşeyi daha iyi anlıyor.Hayattan hala çok örgenecek şeyim var.

Mesela Hiçkimseye güvenmemek gibi...

Aşık olupta,Hiç söylememek gibi .

İçine kapanık olmak gibi..

Hayatımın olmazzsa Olmazı O-dur.Lanet olsun Ayrıldık Aldattı beni ama genede yeri dolmuyor.=/

Sizin hayatınızın olmassa olmazı kimdir ? ve ya ne dir.

Ve hayattan neler öğrendiniz şu yaşa rağmen.. neler öğrendiniz ?..

Kimseye güvenilmeyeceğini,Asla Bi sırrını vermeyeceğimi öğrendim.Nedendir bilmem ama, Sanki kıyamadıklarım kıyıyor bana.Fazla Duyqusal biride değilim fakat böyle oluyor işte...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hava, su, gıda...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayattan şunu öğrendim olmasa olmazım diye birşey yok. 13-14 yaşlrında alabildiğine ergen halimlede aynı şeyleri düşünüyordum şimdi de ne eksik ne fazla aynı. herşeyden vazgeçebilirim.

0|0
    0|0
  • Çok şey deneyım ettık çogu acıydı.Hangı bırını yazsak ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben 22 yasindayim ve universite okumadan once ailem olmazsa olmazimdi dimdi 1.5 yillik iliskim var ve sanirim oncelik sevgilim oldu ben sevgilimle ailemde tatmadigim hissetmedigim seyleri yasadim ac kaldik keyifimiz cok iyi oldu yani sadce akliniz cinsellige gitmesin ama gerckten sevgilim cok iyi o olmadan olmaz diye dusunuyorum. He bide yalanci dostlarim vardi 2 3 tane simdi tek arkadasim dostum var o da sevgilim.

0|0
    0|0
  • daha dur 18 yaş nedirki biraz daha zaman geçsin o zaman görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...