İnternetten beni görmüş ama benim olacaksın. Sen benim kadınımsın diyor. Tehlikeli bir durum mu sizce?

yaklaşık iki hafta önce faceten biri beni ekledi.cidden öyle böyle değil yüzüne bakılmaya kıyamazsın.ama ben faceye herkesi eklemiyorum.çok ısrar etti.ve kabul ettim konuşmaya başladık.yaşadığımız şehirler çok uzak ama memleket olarak yakınız.bana abayı sarmış durumda.benim olacaksın sen benimsin kadınımsın diyor.sizce tehlikeli bi durummu.öyle şöyle söyleme diyorum.bigün ellerinden tutacağım diyor

Güncellemeler:
fake kesınlıkle degıl.olsa cok ıyı anlardım.artı burdakı erkeklerın kız basına bela acma demelerınede hak verıyorum.ve kesıyorum.bencede sapıkca bı durum.

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• oha yaa bız böyle desek kesın sapık durumuna duserız mıllettekı laflara bak bunu yıyen kızlarda varmı dıyecegım harbıdende varmıs :Dben benı uzktan tanıyan ama hıc akrabalık bagı olmadıgım bırıne haftalarca ısrarla senle tanısmak ıstıyorum dedım de zor ıkna ettım sonra tanıttım kendımı olay bu :D baska bısı demedım dıyemedım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• her insan farklı düşünür ama bence faceden birini görerek sevgimi olurmuş ya internet sevgisi bana sahte gelmiştir hep. insanın ses tonu bile aklındaki görüntüsünü değiştirir. düşündüğünden çok farklı bi insan olurverir. bence inanma böyle bi sevgi genede kendin bilirsin

0|0
    0|0
  • kişiliğine baglı.. belki atıp tutuyodur belkide deli dolu biridir yapabilir yani. belkide psikopat yada sapıktır kork biraz yani. hatta sevmiyo ve istemiyosan bi şekilde bagını kopart. ama seviyosan farklı tabi

0|0
    0|0
  • Sende inandın, ciddiye aldın demek :) Vay be IQ seviyesi her geçen gün düşüyor gerçekten. Emin ol resimdekiler de o değildir :)

0|0
    0|0
  • anlaşılan sende çocuğa sarmışsın kısacası tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

0|0
    0|0
  • O deli sen ondan deli :) Kudurmuş millet ne diim. ALLAH akıl fikir versin size :D Hadii ii geceler

0|1
    0|0
  • Yalan, inanma.

0|0
    0|0
  • yandın başın belada..

0|0
    0|0
  • bi s*ktr git oğlum yaa de :D

0|0
    0|0
  • Fake yada eski sevgilin olmadgnı nerden biliyosn ? :)

0|0
    0|0
    • hayır degıl.fake olan hesapları cok ıyı bılırım.bıde facesı bayagı kalabalık arkadas cevresı.ve yogun olaral mobılden attııgı fotograflar var.degıl fazlaca emınım:)

• o nasıl bir manyakmış ki o

1|0
    0|0
  • engelle bence.daha çok etrafında olan görebildiğin insanlarla ilişki kur.kız başına bela açma.

0|0
    0|0
  • abayı sarmıştan sonrasını okumadım

0|1
    0|0
  • sadece yaptıklarıyla değerlendir.görünüşü konuşması aldatabilir

0|0
    0|0
  • Oynatıyo biri bence

0|0
    0|0
  • Yok ya fantastik bir şey kendi kendini tatmin etmek gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • öyle davranıyorsa uzak durmalı tabii. normal görüşmelere karşı olmamalısınız ama );

0|0
    0|0
  • kaç kurtul bacım

0|0
    0|0
  • Tehlikeli bir durum yok ama sen yaratıcaksın.

0|0
    0|0
  • kötü birşey dememişki.elinden tutacağım demiş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• fake olma olasılığı ?

1|1
    0|0
  • Bi tatile çıkmaya ne dersiniz?

2|1
    0|0
  • Hahhaahha pardon ya gülmeden edemezdim. Bu arada herkesi eklemem deme kadınım diyen herifi insan niye ekler ya sabır neyse mutluluklar :)

0|1
    0|0
  • 2 secenek var aslinda ya çok kötü derece de işletiliyorsun yada büyük bir belaya bulasiyorsun tek bir yolun var kaç.

0|0
    0|0
  • Güncelleme den canim. Lütfen.

0|0
    0|0
  • kaçık olmasın sakın

0|0
    0|0
  • bu terslikte bi iş var

0|0
    0|0
  • diyelim çıktınız o seni bırakmayacak takıntı hatta saplantı haline gelecek. ki kadınım diyorsa cinsellik düşünüyor kaç kurtul

0|0
    0|0
  • senin klavyende sorun mu var ? i harfleri neden ı çıkıyor ?

0|0
    0|0
  • kızım git uyu ya

0|0
    0|0
  • Bence ona bir sans ver canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...