İnternet üzerinden insanlarla tanışıp konuşmak.

görüntülü olarak konuşmak sizce bir bayana zarar verir mi?ileride problemlere yol açar mı? youtube da birçok video dolanıyor web cam açan kız şeklinde ve birşey varmış gibi milyonlarca kişi izlemiş...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• kamerayı ne niyetle açtığına bağlı. Kamerayı açıp striptiz tarzı erotik hareketlerde bulunursan tabiki sıkıntı yaşarsın. Youtube ada koyarlar şantajda yaparlar. Adam gibi oturup sohbet ettikten sonra istediği kadar kaydetsin kişi hiçbir sorun yaşamazsın elbette. Ama benim fikrim ne gerek var tanımadığın adamla cam sohbetine girmeye :D

0|0
    0|0
    • link bu kız ne yapmış da koyuyorlar?

• rezil olmuş daha ne olsun çevresindeki insanlar da görmüştür bu videoyu

• niye rezil olsun yahu :D kıçınımı açmış veya başka bir yerinimi göstermiş edepsiz bişeylermi söylemiş. Kızcağız gayet masum adam sandığı bir şerefsizle sohbet etmeye çalışıyor. Benimde sana tanımadığın adamla kamerade konuşmanın gereği yok dememin sebebide bu işte sen adam sanarsın ama o şerefsiz çıkar sonrada oturur kendini izlersin...

Erkekler Ne Diyor 11

• yaa ne diye yapalım ki bunu yani daha doğrusu kendim için söyleyim ne diye hiç tanımadığım bi insanın videosunu çekip nete vereyim zaten netten tanısmıssam demekki hayatımda bi yere sahip değildir sadece vakit geçirmek için girerim nete muhabbetimi eder çıkarım banane sonra onun naptığından

0|0
    0|0
  • bence yüzünü hiç gösterme, hatta tanıdık kıyafette giyme, kayıt programlaı öok var, unutma ki kullandığın site ve kullanıcı kitlesi da önemli

0|0
    0|0
  • Görüntülü konuşma kesinlikle yapmayın daha geçen adamın birisi p*rno sitesinde karısının msn'de soyunurkenki videosunu görmüş..

0|0
    0|0
  • soyunmadıgın surece sorun olacagını sanmıyorum ama yıne de dıkkatlı olmak lazım

konustugun kısıden emın olup soınra kamera acmak falan...

0|0
    0|0
  • tanıdıklarınla konuş tanımadıklarınla işin ne.

0|0
    0|0
  • tanımadıgın birisiyle görüntülü konuşma bence.

0|0
    0|0
  • admaın tipi tip dğeilse zarar verir.. ama onun haricinde dışarsıda sanalda aynıdır bi farkı yok

0|0
    0|0
  • yüzü göstermicen hacı sonrası için sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
    • e nereni göstercen sorması ayıp

• sütyen mi? askılı badi diye düşündüm ben onu

• tam izlediğinde görüyosun zaten

• süper bişi bence

0|0
    0|0
  • Şans meselesi. Bu pisliği yapan çok o.ç var. Hatta nette bi kızı gördüğü an fotoğrafını çekip işte ben bunu götürdüm diye internete servis eden çok ergen inci zihniyeti var.

Ama ben babana bile güvenme sözüne inanmıyorum. Ben güvenilmeyecek bir insan değilim ki bu sözü savunayım. Kamerada gördüğüm, gerçek hayatta görüştüğüm insanlar oldu. Ama bu kişilerle bu aşamaya gelene kadar baya konuşmamız oldu tabi.

0|0
    0|0
  • tehlikeli insan babasına güvenmemeli bu zamanda heleki toy , safsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 14 yasındaki kızlar bile tanımadıkları erkeklere netten çıplak çekinmiş pozlarını yolluyorlar.Ergenliğin verdiği bir sorunmu yoksa içlerinde yasayamadiklari sorunmu bilmiyorum ama yetişkin insanlar bile hiç tanımadıkları veya az sohbetleri oldukları kisilere bile yüzünün görüntüsü veya görüntülü çekimler yapıyorlar ve sonra değişik sitelerde fotolarını ve çekimlerini görüyorlar. Misal Blog Tv de önceden çekilmiş kız yayınlarını insanlara yayınlayıp gösteriyorlar veya size kamera açtırıp kendisi olmayan önceden çekilmiş yayını kendisi gibi gösterip bir çok kişiyi kandırıyorlar.Mahsumca sohbet edenlere bile iste bu kiz böyledir söyledir yazip onlarin göruntulerini bir cok yerde paylasiyorlar.Bunlari yapanlara ileride agir suclar gelecegine emin olun .Ben ailem ve arkadaslarim dışı hiç kimseye web cam açmıyorum ve hiç bir zaman açmıcam.Hayırlısı

0|0
    0|0
  • yapma bence. görmeyi çok istediğin birisi olursa da çıkar buluşursun

0|0
    0|0
  • Haberlerde neler neler izliyoruz. Herşey olabilir dikkat et kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...