Sevgilim bana daha çok düşsün istiyorum ne yapmalıyım?

3 senelik iliskimiz. Uzaktan yürütüyoruz. Önceleri nekadar ilgiliydi, ama ilgisi giderek azaldi. Bu ay bir ayrilik yasadik 7 gün sonra tekrar baristik, barisirken nekadar sicak davrandi, ne güzel konustu... Aradan 3 gün gecti yine hersey eskisi gibi :S buaksam 2 saate yakin konustuk ama yinede o eski ilgiyi göremiyorum konusmalarinda. sanki zaman gecsin diye konusuyor... napabilirim bana daha cok düssün istiyorum

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• 3 sene iyi götürmüşsünüz. uzak mesafe ilişkileri zordur. şu anki soğukluğun sebebi de hayatına yeni birisi girme ihtimali olabilir. çevresinde etkilendiği veya ilgilendiği birisi olursa sen maalesef 2. plana atılırsın. sen ilgilenme pek, o mesaj atmazsa atma mesela. daha fazla sıkılır ve ters teper çok ilgilenirsen.

0|0
    0|0
    • öyle bisey olsa benimle neden barissin 3 gün önce.

• bende onun gibi davransam ise yararmi belki?

• üzerine gitmekten iyidir bence. eğer bu süre zarfında koparsanız, iyice soğursa senden sen de yoluna bakarsın.

Erkekler Ne Diyor 13

• En kesin çözüm,büyü yaptır

1|3
    0|0
  • adını hayim koy. bol bol düşer yanında olursan üstüne de düşer çogunda

0|0
    0|0
  • Biraz zaman ver bi bak ilgisi artıyormu artmıyorsa sevgisi kalmamıştır, Uzak ilişkileri yürütmek gerçekten zor

0|1
    0|0
    • zaman ver derken?

• yani bu zaman icinde nasil davranmaliyim ona

• ilgi isteğini arada belirt ve sen ilgi göster karşılığını alırsan ne ala

• aynı şehirdemisiniz bence ilişkiniz monotonlasmıs biraz renk katmayı dene ilişkinizin boyutuna göre bişeyyler önerebilirim

0|0
    0|0
    • yok ayri sehirlerdeyiz bayadirda bulusamadik, ondan mi böyle oldu dersin:(

• hep böyleydi zaten. seneye yaza evlilik olcak insallah.

• bence işin zor güzelim

aynı yatagı paylaştığım halde hiç tanıyamamışım dediklerim oldu bence yakından tanı birlikte zaman geçirin v.s.

• yakında onuda bulamassın aza kanaat etmeyen çoğu hiç bulamaz:)

0|0
    0|0
  • kendini yavaş yavaş ondan çekmeye başla derim.yani sallama onu.böylece onun gözünde ulaşılmaz olmaya başlarsın.kafasında soru işaretleri uyandırmaya çalış.biraz beyninde seninle ilgili şoklar yaşasın.belki bi faydası olur.

0|1
    0|0
  • sıkılmış olabilir bence.

0|1
    0|0
  • göster ama elletme.

2|0
    1|1
  • seve değer verme aşağıla hakir gör senden vazgeçemez :)

0|0
    0|0
  • Uzaktan ilişkilerinizi de alın gidin!

1|0
    0|1
  • biraz burnunu sürtmen lazım seni tamamen elde etmiş hissi verme :D

0|0
    0|0
    • o hissi verdim galiba:( simdiden sonra napabilirim o hissi nasil yasar bir erkek?

• Ayrlma sebebi ney

0|0
    0|0
    • uzaklik.

• ayrida olmuyo. ayri kaldigimiz o 1 haftada sigaraya baslamis bunalima girmis. bende ayni sekilde. yapamiyoruz

• yapamıyorsa geri döner eskisi gibi olr

• çelme tak (Cevabın çok uzun ya da çok kısa!)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bosverr...

0|1
    0|0
  • Gözden ırak olan gönülden de ırak olur diyorum ve susuyorum :)

0|1
    0|0
  • Ayağını kaydıkmak lazım.

0|0
    0|0
  • Yıkan paklan bir hocaya git üflesin sana kısmetin açılsın kuzum

0|0
    0|0
Yükleniyor...